Стакан-термос, яким здивував російський президент

Щоб про посуді заговорили, вона повинна з'явитися в руках відомої особистості! Стакан президента РФ Володимира Володимировича Путіна підтверджує це. А якщо ще все трапляється на великому міжнародному заході — тим краще. Саміт G20, який проходив в Осаці, припав якраз до речі. Спробуємо розібратися, що за диво посудній техніки було в руках у глави російської держави.

Знаменитий склянку російського президента

Насправді примітний білий термочашку з'явився в арсеналі російського президента ще 5 років тому.

Перша поява

Тоді, у 2014 році, на великій прес-конференції Путін вперше з'явився з таким аксесуаром.

Довідка. Це був високий стакан-термос білого кольору з невеликим гербом РФ на корпусі.

І вже тоді склянку керівника країни викликав безліч питань з боку журналістів.

Дмитро Пєсков, який є офіційним представником і прес-секретарем президента, зазначив, що це спеціально виготовлений для Володимира Володимировича аксесуар. З нього він воліє пити свій улюблений зелений чай.

Стакан вміщує близько 300 мл улюбленого напою і дуже зручний в застосуванні. Саме тому президент використовує такий стакан на роботі і вдома. Для цього у нього є кілька подібних аксесуарів.

Супутник глави держави в Осаці

За час свого перебування в Осаці російський президент встиг зустрітися з самими важливими персонами світової політики. На робочому ланчі Володимир Путін сидів поруч з американським президентом Дональдом Трампом. Він так само, як і інші учасники, пив з високого келиха напій, що зовні нагадує колу. Деякі учасники віддали перевагу чай або каву пили їх з невисоких кухлів.

Тільки російський президент виділявся на вечері яскравим білим склянкою-термосом. Він без сорому пив чай із звичного приладу і навіть чокался їм з сусідами по столу при проголошенні тостів.

Треба сказати, що робить він так завжди, на будь-яких заходах, і не бачить в цьому нічого поганого.

Довідка! Президент РФ звик пити чай гарячим. А на довгих зустрічах досягти цього можна лише постійною зміною напою або використанням спеціального термоса.

Наближені до російського президента особи стверджують, що набагато простіше одразу налити напій у склянку президента, і йому не доведеться чекати чергової порції гарячого чаю після того, як напій в гуртку закінчиться. Не доведеться також допивати остиглий чай із звичайної гуртки.

Стакан, яких президент користується постійно

Примітно, що новий гаджет настільки сподобався Володимиру Путіну, що він навіть замовив собі їх відразу кілька. Тепер він користується склянкою не тільки в кабінеті і під час робочих зустрічей, але і п'є улюблений напій з подібного склянки в домашній обстановці.

Сам Володимир Путін коментарів з приводу модного аксесуара не давав. Але очевидно, що його анітрохи не бентежить використання власної посуду під час важливих зустрічей навіть міжнародного масштабу.

У чому своєрідність склянки президента

Стакан президента дуже своєрідний і цікавий. У магазині такого не купиш! І це незважаючи на широкий асортимент подібної продукції в продажу. Вона відрізняється не тільки кольором і будовою. Кришка склянки має властивість відмінно зберігати температуру залитого в нього напою.

Характеристики склянки керівника країни:

  • обсяг — 300 мл (ідеально для довгих переговорів та прес-конференцій);
  • колір — білий (яскравий, але в той же час нічим не виділяється аксесуар);
  • декоративні елементи (російський герб невеликого розміру, ненав'язливо вказує на належність).

Стакан-термос виконаний з кераміки, яка чудово зберігає тепло напою.

Напевно, не одна компанія була б готова налагодити виготовлення та продаж аксесуарів, схожих на цей. Тоді зручний склянку стане повсякденним аксесуаром у багатьох російських сім'ях.