Як вберегти свою енергетику в сні на ліжка

Чи бувало таке, що ви спите, але все здається дуже реальним? Той же інтер'єр, та ж ліжко, але постійне тривожне почуття... Це усвідомлене сновидіння.

У нього є безліч назв: сонний параліч, вихід в астрал і інші. Тренуючи себе, можна за своїм бажанням досягти усвідомлених сновидінь або ж позбутися від них.

Як досягти усвідомлених сновидінь

Деякі люди можуть входити в такий стан не по своїй волі, але є й ті, хто бажають осягнути усвідомлений сон. Для цього потрібно:

  • спати не більше 6 годин;
  • не сильно втомитися перед сном;
  • постаратися заснути на спині.

Бажано перед сном думати про усвідомленому сні, прийняти незручне становище і бути дещо втомленим. Як тільки вам здасться, що ви прокинетеся, відразу ж не відкривайте очі і не рухайтеся. Спробуйте розділитися зі своїм тілом, тим самим увійти в усвідомлений сон.

Для цього потрібно подумки стати або злетіти. Фізичні зусилля тут не допоможуть, концентруйтеся на власних мозкових відчуттях. Думайте про те, що це звичайне фізичне рух. Далі ви інтуїтивно зрозумієте, що робити. В цілому намагайтеся прислухатися до інтуїції і сильно не замислюватися про те, що відбувається. Довіртеся відчуттям.

Паралельні реальності: де ми гуляємо під час сну на ліжка

Як тільки ви лягаєте спати, відпочивати починає лише ваше тіло, а не свідомість. Воно залишається пильнувати і подорожувати по паралельних світах. Свідомість сама обирає місце, куди йому хочеться піти. Далеко не завжди цей вибір буде співпадати з вашими бажаннями.

Досить часте явище – відчуття безпричинної тривоги, скороминущого занепокоєння, нав'язливого сумніви чи навіть страху. Незважаючи на те, що ви докладаєте всі сили на те, щоб переключитися на позитивну хвилю, підсвідомість не поспішає розлучатися з тривожними думками.

Ви засинаєте і разом з тілом засинає і розум. Настає черга духовної вашої частини, яка йде на прогулянку. Як ви вважаєте, куди в такому стані воно може податися, якщо весь день вас долали сумні думки?

Відповідь криється на поверхні. Духовна частина піде саме туди, де є схожі вібрації, а саме в самий центр тих подій, які вас турбують. Замість того, щоб насолодитися відпочинком і накопичити сили, ви прокидаєтеся практично без енергії, і вже точно в поганому настрої.

Такі стани можуть з'являтися частіше, якщо ви займаєтеся духовними практиками. В результаті таких занять підвищується чутливість і стає набагато сильніше, ніж у тих, хто далекий від цієї області. Саме час захиститися від негативу і дізнатися, як це можна зробити.

Вберігаємо енергетику різними способами

В цьому зіграють користь наступні помічники:

  • свічки;
  • гімнастика;
  • молитви.

Почнемо з першого. Варто запалити свічку (причому вона не обов'язково повинна бути церковної) і пройтися по своїй квартирі. Особливо важливо зазирнути в кожен кут і нічого не пропустити.

Вам потрібно вірити в те, що ви здатні прибрати зайву енергію. Тільки тоді спосіб буде робочим.

Наступний крок – це молитви. Ви в будь-який момент можете закликати Ангела-Хранителя. Якщо ви про щось переживаєте, то свідомість не завжди може допомогти вам. Частина негативної енергетики буде придушуватися і залишатися в підсвідомості.

Як наслідок, поза контролем розуму (наприклад, уві сні) ця завіса падає, а ви безпосередньо стикаєтеся з негативною енергетикою. З ранку відчуття тривожності буде невід'ємним вашим супутником.

В даному випадку не завадить захист. Якщо у вас є Майстер, покличте його. На допомогу може прийти і Ангел-Охоронець.

Багато рекомендують закликати Архангела Михайла.

Тим людям, які практикують усвідомлені сни, обов'язково варто займатися енергетичної гімнастикою. Знайдіть днем небагато часу, для того щоб побути наодинці з собою і довіритися власним відчуттям. Прислухайтеся до себе, інтуїції і почуттів.

Відмінне рішення – це медитація. Маючи контроль над своїми відчуттями, у вас буде можливість за власним бажанням занурюватися в усвідомлені сни.

На закінчення варто сказати, що головна умова усвідомленого сну – це власні відчуття. Якщо ви будете багато роздумувати або аналізувати, то всі спроби можуть обернутися невдачею.

А ви стикалися з розглянутих явищем?