Куди заховати пральну машину в маленькій квартирі

Пральною машиною-автоматом звикли користуватися всі. Це і зручно, і практично, і економить час. Ось тільки часто виникає питання: а куди цю махину поставити в малогабаритній квартирі, та так, щоб вона не кидалася в очі, і не псувала інтер'єр.

Чи можна застосовувати для ручного прання порошок-автомат, і навпаки: відмінності порошку для ручного прання від машини-автомат.

Чи можна застосовувати для ручного прання порошок-автомат, і навпаки: відмінності порошку для ручного прання від машини-автомат. Можна прати вручну порошком-автомат? Чи можна використовувати в машині-автомат порошок для ручного прання?

Чому не можна підключати пральну машину через подовжувач

Зіткнувшись з проблемою підключення пральної машинки в новій квартирі, я дізналася цікаву інформацію про перенесеннях, особливості проведення і ПЗВ (пристрій захисного відключення). Багато хто з нас не замислюються, але в інструкціях до пральним агрегатів

На що здатна ультразвукова пральна машинка

Ультразвукова машинка буде незамінна для делікатних тканин, яким заборонено машинне прання. Ніжні шовкові або вовняні вироби дуже добре обробляються таким способом і набагато довше зберігають первісний вигляд.