Найбільша ліжко в світі

Будь-яка людина, займаючись розміщенням меблів у своєму житлі, замислюється про те, якого розміру повинна бути його ліжко. Питання однаково актуальне, якщо спальня дуже маленька і якщо величезні розміри кімнати дозволяють розмістити в ній величезне спальне ложе.

Габарити найбільшою у світі ліжка

У відомої у всьому світі Книзі рекордів Гіннеса серед найбільших ліжок зареєстровано виріб, довжина якого дорівнює майже 23 з половиною метри (23.47 м.). Показники ширини сягають 14.17 м. Цей шедевр меблевого мистецтва був розроблений як спільний продукт компаній «Марк Геррік» і «Royal Sleep Products» в Сполучених штатах Америки.

Скільки коштує найбільша ліжко

Говорячи про найбільш дорогих меблевих предметах, їх вартість можна порівняти з неймовірними шедеврами мистецтва. Найбільш дорогий ліжком визнано просторове ліжку з балдахіном під назвою Baldacchino Supreme, яке оцінюється експертами в нечувану суму — 6 300 тисяч доларів.

Ліжко розроблена дизайнером Стюартом Хьюзом з Британії спільно з італійським брендом Hebanon. Для створення шикарного предмета меблів було використано 3 дорогих сорти деревини: вишня, каштан і ясен. Виріб прикрашена витонченим великим балдахіном з ексклюзивним декором, виконаним із 107 кг чистого золота на 24 карата з панитированием. Балдахін виготовлений з дорогого італійського шовку і бавовни. Спинка прикрашена діамантами і іншими коштовними каменями.

На другому місці за вартістю — ложі Magnetic Floating Bed, яку оцінюють в 1,6 млн доларів. Унікальність ложа полягає в тому, що воно ніби ширяє в просторі, для чого було застосовано 680 кг магнітів. Додатково ложі утримується з допомогою тросів.

Довідка! Третю позицію в списку найдорожчих лож займає виріб Jado Steel Style Gold Bed за 676 550 доларів. Це розкішна екстравагантна ліжко, виготовлена з золота і прикрашена кристалами Сваровскі. Зауважте, що в меблі вмонтований доступ до Інтернету, плейстейшн, DVD-плеєр і стерео система.

Хто є власником найбільшої у світі ліжка

В готелі Lloyd Hotel в Амстердамі можна побачити найбільшу в світі ліжко. Завдовжки вона майже 6 метрів. Ширина становить 4 метри. Відпочивати на такому ложі можна всією сім'єю причому вздовж і впоперек. Службовці готелю кажуть, що на ложі можна розмістити 8 осіб.

На даний момент ця ліжко вважається в світі найбільшою і знаходиться вона у власності готелю Lloyd Hotel.