Що таке розумна хлібник

Багато господинь стикаються з проблемою зберігання хліба. Важливо якомога довше зберегти свіжість і смакові якості. З допомогою універсальної розумною хлібниці можна зберігати будь-які хлібобулочні вироби: багети, хліб, круасани, пироги. Головне правильно використовувати розумну хлібницю і доглядати за цим приладом.

Хлібниця: опис і переваги

Розумна хлібник має досить просту і одночасно багатофункціональну конструкцію. Спеціальні ребра створюють правильну мікроциркуляцію повітря, а вигнута форма поверхні дозволяють її закрити, навіть коли вона повністю заповнена. Корисна для всіх, хто любить готувати і містити кухню в чистоті. Та й хлібник робить кухню затишніше. Вона складається з наступних частин:

 • Біла основа у формі прямокутника місткістю на 9 літрів. Воно має невеликі ніжки з пластику, оберігають дно від подряпин.
 • Спеціальний обід-вставка з функцією контролю утворення конденсату.
 • Спеціальна кришка або накриває ковпак.
 • Обробна дошка отримується додатково.

Основа має спеціальну знімну перегородку. Вона захищає шматочки хліба від попадання всередину виробу. Також вона є хорошим розмежувачами для зберігання різних видів цього продукту. Так з'являється можливість тримати разом звичайний хліб і булочки з начинкою відкритого типу.

ВАЖЛИВО! Для комфортного перенесення хлібниці на підставі є спеціальні ручки.

Переваги

Це унікальний пристрій швидкими темпами завойовує свою популярність. Розумна хлібник має ряд незаперечних переваг:

 • Місткість. Завдяки великому об'єму можливо одночасне розміщення великої кількості різних хлібобулочних виробів.
 • Економія кухонного простору, оскільки на її поверхні легко розміщуються та інші кухонні пристосування і корисні дрібниці.
 • Завдяки спеціальним місць на кришці на ній можна дуже зручно розмістити дошку. Під час нарізки всі шматочки і крихти будуть потрапляти в цю виїмку. Такий пристрій зручно для підтримки чистоти і порядку в приміщенні.
 • Зручність використання. Її легко відривати і закривати.
 • Кришку дуже часто застосовують в якості підноса для накривання обіднього столу.
 • Легко збирати і розбирати. Пристрій буде зрозуміло навіть дитині.
 • Зручність в догляді. Можна просто протирати вологою ганчірочкою, а можна мити як в ручну, так і в посудомийній машині.

ДОВІДКА! У хлібницю можна помістити дві буханки хліба стандартного розміру або до 4-х маленьких батонів.

Відмінності від стандартної хлібниці

Відмінною рисою від інших виробів подібного призначення є наявність спеціальної мембрани в ободі, яка контролює утворення конденсату. Це дозволяє зберігати їжу як можна довше. Той, хто придумав цю систему, розрахував, що завдяки цій системі, на хліб не буде утворюватися цвіль. Звичайно, вдосконалена конструкція буде коштувати дорожче звичайної, але скільки хліба можна в буквальному сенсі «врятувати» і тим самим заощадити свої гроші. Адже хліб – це той продукт, який є в кожному будинку.

УВАГА! Конструкція «розумної хлібниці» продумана до дрібниць. Вона орієнтована на масового споживача, тому зручна в експлуатації і проста в застосуванні.

Виріб виготовлено з високоякісних матеріалів, які прослужать дуже довго. В середньому такий виріб може прослужити близько 30 років. Але в цьому немає нічого дивного, адже вона зібрана із зносостійких матеріалів.

Інструкції для використання

Як і будь-яке, навіть найпростіше виріб, хлібник має інструкцію до застосування. Щоб як можна довше зберегти прилад в первозданному вигляді, необхідно дотримуватися певні і прості правила:

 • Тільки що випечений хліб, перед тим як покласти на зберігання, необхідно остудити.
 • Кришку від виробу не слід застосовувати як обробної дошки. Таку дощечку краще придбати додатково.
 • Не проливайте воду та інші рідини на кришку.
 • Необхідно уникати попадання на неї прямих сонячних променів.
 • Виріб не потрібно розміщувати вертикально. Це набагато знижує його герметичність. Важливо пам'ятати: дозволено тільки горизонтальне положення хлібниці.
 • Не кидати хлібницю.

«Розумна хлібник» завжди буде відмінним помічником по господарству. З її допомогою можна бути завжди впевненим в тому, що в будинку є свіжий хліб або випічка. Сподіваємося, що ця стаття допоможе зробити правильний вибір на користь цього незамінного на кухні приладу.