Чому не можна дивитися в дзеркало вночі

Дзеркала – це магічні предмети. Навколо них весь час крутиться безліч забобонів і прикмет. Одне з забобонів – не можна дивитися в дзеркало вночі. Чому цього не варто робити, і які прикмети можуть бути з цим пов'язані, буде розглянуто в статті.

Вночі не можна дивитися в дзеркало: прикмети

Ще наші предки знали про те, що не можна дивитися вночі в дзеркало. Тому предмети розставлялися таким чином, щоб людина не міг побачити себе, вирушаючи перед сном. Як правило, багато хто не надають великого значення цим прикметам та марно:

  • не варто встановлювати дзеркала у вузькому приміщенні, це може призвести до травми;
  • дітей не потрібно укладати спати так, щоб вони спостерігали відображення, це зможе захистити малюків від переляку;
  • глядясь у відображення, людина може «пропустити» своє щастя;
  • особливо тривожним людям найкраще забирати відбивні предмети далі від спальні, так можна не зіпсувати сновидіння;
  • з відбиваючої поверхні виходить нечиста сила;
  • дух людини може загубитися між реальним і потойбічним світом, оскільки застрягне в астралі.

Довідка! Можна впевнено сказати, що в старовину ставлення до відбиваючим предметів було досить ревним. Кожна дівчина мала своє люстерко, куди не можна було дивитися іншим людям. Також відображають предмети ніколи не встановлювали в спальнях і в своїй більшості тримали закритими.

Що буде, якщо подивитися в дзеркало після опівночі

Якщо все ж з цікавості або випадково довелося на себе глянути в дзеркало вночі – не забувайте, нічого хорошого це не обіцяє. За прикметами це дія визначає лише неприємності надалі, біди і хвороби.

Нечиста сила живиться енергією з реального світу. Людина, який подивився в отражающю поверхню зі слабкою життєвою енергією, може сильно захворіти або навіть несподівано померти.

Увага! Якщо дивитися на відображення в абсолютній темряві, то можна пустити в будинок нечисть. В цьому випадку всі проживаючі у квартирі будуть почувати себе дуже погано, у житлі оселиться лайка, страхи, бідність, розбіжності.

Замість власного відображення люди іноді бачать образи мертвих предків. Якщо дзеркало дуже старе, то воно скупчилося в собі велику кількість інформації про різних людей, тому спостерігати в темряві незнайомої людини замість свого відображення явище не з приємних.

Певні люди після цієї зустрічі можуть потрапити в психіатричну лікарню. Тому не варто купувати такі старовинні відображають предмети, які вже були у вживанні. Та й у власні дивитися в темний не потрібно.

Важливо! Замість себе можна бачити нечисту силу. Якщо вночі відбивається домовик, то треба чекати біди. Цей захисник будинку розсердиться і обов'язково зробить життя нестерпним.

Навіть знамениті світила наук є затятими противниками «переглядів» власної персони вночі. Просто при відсутності достатнього світла людина не зможе щось конкретно на себе розгледіти, але мерехтіння з вікна, тінь пробіг кота, при цьому разом зі звуковим ефектом – служить для мозку розвитку магічною фантазії.

Теж і кіно, в якому дзеркало є основним поглиначем душ», може довго навіювати людині страхи. При цьому такі, що до цих дзеркалах люди починають ставитися як до чогось страшного.

Якщо довелося вночі подивитися в дзеркало: що робити

Якщо все ж довелося побачити себе у дзеркальце, необхідно видалити цей негатив з допомогою молитов: «Святому Духу», «Псалом 90», «Отче Наш».

Найголовніше не забувати, що будь-яку поверхню, що відбиває необхідно утримувати в чистоті – вчасно прибирати пил і очищати. У цьому випадку негативна енергія не почне збиратися. І, природно, найкраще милуватися собою вдень, причому потрібно посміхатися і випромінювати позитивну енергетику.