Навіщо в спальні біля ліжка ставлять банкетку

Облаштовуючи спальню, ми придумуємо такий дизайн, щоб кімната стала самим затишним місцем у квартирі. Вивчаємо поради дизайнерів, прагнемо підібрати максимально зручну меблі, вибираємо оформлення стін, найбільш підходяще для відпочинку, продумуємо кожну дрібницю. Ось, наприклад, банкетка біля ліжка. Вона присутня практично на всіх інтер'єрних фото. Але то фото! А вдома вона дійсно потрібна? Давайте розбиратися!

Призначення банкетки біля ліжка

Сьогодні можна побачити велику різноманітність банкеток, що встановлюються в ногах ліжка. Широке поширення цей предмет меблів отримав в класичному інтер'єрі. Але незабаром кушетку стали застосовувати і в сучасних дизайнах. І не випадково, адже це максимально функціональний виріб.

Функції банкетки

Банкетка виконує відразу кілька функцій в спальні.

  • Дає можливість присісти та відпочити, не зім'явши покривала на ліжка. Як правило, для цього вибираються моделі з досить м'якими, але при цьому добре тримає форму сидіннями. На них зручно відпочити перед сном, почитати книгу або подивитися телевізор, не збираючись при цьому в ліжко.
  • На неї зручно покласти покривало, зняте з застеленому ліжку.
  • Вона стане місцем зберігання скинутого халата, зайвих подушок або інших м'яких речей, які будуть заважати на ліжку.
  • Можна перед сном заздалегідь покласти поруч запасні подушки або покривала на випадок, якщо стане холодно.
  • Івикористовується для зберігання, що важливо в невеликій кімнаті. Потрібно тільки вибрати меблі з ящиком.
  • Банкетка стає справжнім інтер'єрним прикрасою. Майстерно зроблена лава на кручених ніжках або просте, лаконічне і максимально функціональний виріб прекрасно доповнять спальню, виконану в будь-якому стилі.

Як підібрати банкетку до ліжка

Ви вже зрозуміли, що банкетка необхідна для вашої спальні? Тепер потрібно її правильно вибрати! Широкий асортимент може загнати в глухий кут будь-якого. У салонах представлені класичні моделі на дерев'яній основі, а також металеві вироби.

Рада! Іноді замість банкетки зручніше використовувати два м'які пуфи або невеликий столик, скриня або полицю.

Все залежить від функцій, які покладені на цей предмет.

  • Заздалегідь продумайте дизайн спальні і «впишіть» у нього банкетку. Згодом ви не пошкодуєте про зроблений вибір.
  • Вибираючи забарвлення і дизайн меблів, потрібно відштовхуватися від загальної концепції оформлення спальні. Це може бути предмет, що поєднується із ліжком. А можна зробити банкетку яскравим акцентом всього приміщення.
  • В невеликій спальні з обмеженим місцем для зберігання речей можна поставити низький комод з подушками. Туди можна скласти нижня білизна, натільні сорочки і приладдя для сну. Дуже зручно і красиво.
  • У просторих приміщеннях доречно виглядатимуть невеликі банкетки, на яких можна відпочити після важкого трудового дня.

Оформляєте спальню? Або хочете змінити обридлий інтер'єр? Подумайте про банкетці біля ліжка! Вона з легкістю впорається з поставленими завданнями і зробить спальню по-особливому затишною!