Підключення сушильної машини

Сушильна машина — побутовий прилад, який призначений для швидкого і комфортного висушування мокрих речей. Зовні цей прилад дуже схожий зі стандартною пральною машиною, за винятком відсутності режимів прання і присутністю режимів сушіння.

Існують кілька типів сушильних машин — це:

  1. Сушильна шафа;
  2. Барабанний тип.

Сушильний шафа — більш складний у використанні і зажадає розвішування постиранных речей на спеціальні місця для сушіння (робити це необхідно вручну). Процес позбавлення тканини від зайвої вологи відбувається за рахунок вентиляторів, які подають повітря в камеру для сушіння. Також, в процесі використовуються нагрівальні елементи для самого повітря — повітряні (електричні) нагрівачі. Для такого типу сушильної машини підключення до каналізації — необов'язково. Досить буде стандартного режиму віджимання в пральній машині або виконати це вручну, після чого — речі можна переміщати в сушильну шафу.

Барабанний тип — схожий з принципом роботи і конструкцією з сушильним шафою, за винятком ключового елементу — наявністю барабана для речей. Такий барабан сприяє більш швидкій сушці і дозволяє краще гарячому повітрю проникати в тканину. Також, барабанний тип дозволяє знизити необхідність у подальшій прасування речей.

Завдяки спеціальним програмам для обертання, речі — не мнуться. Для барабанного типу, підключення до каналізації також необов'язково, але вона більш потрібна, якщо у Вас немає можливості завантажувати віджаті від вологи речі, а після виливати непотрібну воду з резервуарів для її збору.

Тип сушіння може поділятися на:

Конденсаторний. Нагріте, разом з водою, повітря конденсується на спеціальних елементах всередині пристрою і стікає у спеціальні ємності. Дана вода більше не потрапляє на речі, а витягується (вручну або в каналізацію) з процесу сушіння. Такою рідиною краще не поливати домашні рослини, — в ній можуть міститися шкідливі для рослин речовини з прального порошку.

Вентиляційний. Нагріте повітря виносить «вологість» назовні машини. Це найпростіший спосіб сушіння, але він вимагає близько машини достатню вентиляцію і може зіпсувати навколишній простір зайвою вологою.

Деякі моделі сушарок мають додаткові елементи — це інфрачервоні лампи, які знезаражують білизна, іонізатор повітря — роблять речі більш безпечними для здоров'я людини та інші. Всі ці елементи є додатковими (другорядними) і лише посилюють і привносять комфорт в основний принцип роботи.

Як підключити сушильну машину:

Самостійне підключення сушильної машини до каналізації та електроживлення, або за допомогою майстра?

ВАЖЛИВО! Якщо Ви вирішили підключати свою сушарку до каналізації та електроживлення, необхідно добре обміркувати процес установки.

Досвідчений майстер зможе дати гарантію якості виконаної роботи, виконати роботу швидко і дати необхідні рекомендації по експлуатації, які вбережуть Вас від поломок. Однак, це зажадає витрати власного часу на пошук і замовлення майстри, і вимагатиме витрату фінансів для оплати його праці. Вдаватися до допомоги професіонала потрібно тоді, коли немає поняття про те, як підключити сушильну машину для білизни.

Самостійна установка — прийнятний варіант, якщо у Вас є навіть невеликі навички сантехнічних та будівельних робіт. Підключення сушильної машини для білизни відбувається стандартним способом: за допомогою спеціального водовідведення, відбувається підключення до каналізації, електроживлення — установка відбувається стандартним способом (встановіть поруч розетку або використовуйте перенесення). Готове.

Які інструменти потрібні?

Для підключення потрібно не тільки знати, як підключається сушильна машина, але і мати такі інструменти:

Ніж

За допомогою ножа можна відрізати водовідведення необхідної довжини. Водовідведення може продаватися окремо або йти разом у комплекті з сушкою. При його покупці самостійно, переконайтеся в якості товару.

Фіксатори для водовідведення

Продаються в будь-якому будівельному магазині. Представляють собою металевий ремінець, з затягується механізмом фіксації.

Викрутка

Необхідна для затягивающегося механізму фіксації фіксатора водовідведення.

Маючи такий невеликий набір інструментів, можна зробити процес установки осушувальної машини самостійно!

Це все, що потрібно для підключення сушильної машини.

Потрібно підключати сушильну машину до каналізації?

Сучасні сушильні машини пропонують варіативність для цього рішення. Підключення каналізації — необов'язково. Необхідно тільки стежити за рівнем наповнення резервуарів з водою (якщо такі є в машині) і регулярно проводити ручної злив рідини.

Каналізацію варто підключити до сушильній машині для підвищення комфорту використання. Це дозволить не турбуватися про вологи, яка присутня в мокрих речі, — вона піде в каналізацію. Якщо є можливість підключення — скористайтеся нею!