Як самому поміняти мікросхему в музичному центрі

З допомогою музичних центрів можна прослухати улюблені композиції, організовувати концерти і проводити свята. Щоб зробити це, необхідно правильно під'єднати обладнання, виконати налаштування і запустити вибрані аудіозаписи. Для ознайомлення з можливостями техніки слід прочитати інструкцію і керівництво по експлуатації. Там ви зможете знайти відповіді на всі питання.

Однак іноді при роботі можуть виникати неполадки, які ведуть до спотворення звуку і погіршення якості. У такому випадку необхідно провести ремонт або заміну компонентів. Однією з найбільш важливих деталей конструкції є мікросхема, вбудована в корпус виробу. Саме вона забезпечує коректну роботу всієї системи. Як самому поміняти мікросхему?

Як розібрати музичний центр?

Якщо у вас з'явилася необхідність провести ремонт або заміну мікросхеми в обладнанні, для початку варто правильно розібрати пристрій, щоб отримати доступ до необхідного елементу. Для цього виконайте такі дії:

  1. Візьміть плоску викрутку і підручні матеріалу для зручності.
  2. Відкрутіть зовнішні листи корпусу з боків і знизу. Після цього зніміть кришку.
  3. Тепер вам відкриється доступ до внутрішніх частин пристрою. За допомогою викрутки відкрутіть всі утримуючі болти для отримання доступу до центральної частини.
  4. Знайдіть з великої різноманітності проводів і датчиків, що вас цікавить мікросхему.
  5. Акуратно піддягніть її краю пінцетом або ножиком. Будьте обережні, щоб не пошкодити корпус деталі. Якщо вона зламана, можна просто витягти її з гнізда для подальшої заміни.

Важливо! У деяких випадках деталі можуть бути надійно припаяні, потрібен сильний механічний вплив для видалення елементів.

Як замінити мікросхему: інструкція

Після отримання доступу до основного елементу, можна приступати до заміни. Це досить просто зробити, дотримуючись всі етапи інструкції:

  1. Відзначте маркером місця кріплення всіх датчиків і клем.
  2. Від'єднайте стару мікросхему від корпуса за допомогою паяльника в режимі подачі гарячого повітря.
  3. Відповідно з позначками вставити новий елемент.
  4. За допомогою паяльної лампи встановіть на місце.
  5. Зробіть пробне включення системи для оцінки якості роботи.