Яким можна користуватися епілятором в душі і ванні

Багато дівчат віддають перевагу депиляторам, які можна використовувати у ванні або душі. Однак це не тільки зручно, але і, як позиціонують свій товар виробники, більш гігієнічно. Тим не менше для всіх гостро стоїть питання про безпеку. Крім цього, депілятори, які допустимо використовувати у воді, коштують трохи дорожче. Щоб розібратися, чи потрібен вам такий прилад, слід уважно ознайомитися з доступними моделями, їх характеристиками, а також достоїнствами і недоліками.

Які епілятори працюють у воді

Не всі моделі допускаються до подібного застосування. Щоб не опинитися в ситуації, коли куплене пристрій не можна використовувати у воді, необхідно при виборі моделі переконатися в зворотному. Для цього на стадії вирішення, який продукт придбати, зверніть увагу на наступні пункти:

 1. можливість депіляції у воді (деякі моделі просто можуть використовуватися у вологому середовищі, але гарантії видалення волосся у воді при цьому виробник не дає);
 2. спосіб живлення пристрою (такі епілятори повинні працювати тільки від батарей або акумулятора);
 3. наявність підсвічування (під водою куди гірше видимість, навіть якщо у вас у ванній відмінне освітлення);
 4. насадки, що входять в комплект.

Зараз практично всі виробники додали у свій ряд моделі, які можна використовувати під водою.

ВАЖЛИВО! Перед покупної не полінуйтеся ознайомитися з відгуками вже скористалися водним епілятором. Це дозволить вам уникнути моделей, чиї робочі функції не збігаються з заявленими виробником.

Чим цікаві моделі, що працюють на воді

Водний епілятор має ряд відмітних особливостей. До їх числа зазвичай відносять:

 • Диски і пінцети, які не піддаються корозії, що дозволяє без побоювання промивати під проточною водою. Ця характеристика робить прилад більш гігієнічним у використанні, а також сприяє зменшенню подразнення шкіри.
 • Корпус приладів виконаний з матеріалів, які не ковзають у воді, а також вони забезпечені повною герметичністю для безпечної роботи під водою. Використання таких депіляторів менш болісно, так як шкіра розпарюється і волосся простіше видаляється.
 • Особлива конструкція головки епілятора сприяє більш щільного прилягання до шкіри, що дозволяє захоплювати навіть короткі волоски, а це, в свою чергу, гарантує більш тривалий ефект гладкості після депіляції.

ВАЖЛИВО! При виборі моделі для покупки зверніть увагу, які насадки або додаткові характеристики потрібні саме вам. Деякі функції міг просто не підійти вам за особливостями шкіри, а вартість при цьому буде за їх рахунок завищена.

Недоліки і переваги

Яким би не здавалося зручним застосування подібних депіляторів, їх не використовують повсюдно, так як у всіх приладів є свої мінуси: кого-то вони не лякає, тоді як інші не здатні з ними миритися. До числа таких недоліків належать:

 • більш висока вартість в порівнянні зі звичайними депіляторами;
 • заряду батарейок або акумуляторів при безперервній роботі вистачає тільки на півгодини, що незручно, якщо необхідно якісно продепилировать велику площу;
 • погіршення видимості (не всі моделі оснащені додатковим підсвічуванням).

Хоча ці недоліки не такі істотні, для багатьох вони грають важливу роль при виборі депілятор. Для іншої частини дівчат вони компенсуються позитивними якостями приладу:

 • менш хворобливе видалення волосся з розпареної шкіри;
 • більш ефективна депіляція за рахунок плаваючої голівки, що дозволяє захоплювати навіть найкоротші волоски;
 • мобільність (так як прилад працює від мережі, з'являється брати його з собою навіть у походи);
 • простота і швидкість видалення волосся (порівняно з шугарингом, воском та іншими методів депіляції і епіляції);
 • регулювання швидкості (як правило, всі моделі містять два режими: стандартний і нешкідливий для шкіри з низьким больовим порогом і високою чутливістю);
 • тривале збереження гладкості (за рахунок видалення коротких волосків можна спокійно проводити депіляцію раз в місяць).

Однак не для всіх недоліки будуть недоліками зважаючи особливостей шкіри. Теж стосується і переваг. Тому перед вибором пристрою, виробники настійно радять встановити особисті переваги, що ґрунтуються на власних спостереженнях, щоб виключити отримання поганого результату і, як наслідок, негативні відгуки.

Протипоказання до використання епілятора

До використання депілятор зазвичай не наводиться строгих протипоказань, однак, є випадки, коли користуватися приладом не рекомендується:

 • в період вагітності;
 • при варикозі;
 • при наявності пошкоджень на ділянці шкіри, який збираєтеся депилировать.

Якщо зазвичай не радять користуватися депилятором дівчатам, у яких висока чутливість шкіри, то на такий, що може працювати і під водою, подібних обмежень не наводиться з-за зниженою хворобливості процесу.

Хоча водні депілятори вище за ціною і працюють обмежений час, їх все одно комфортно використовувати силу високої ефективності і меншою хворобливості процедури. Однак, вибираючи модель, при покупці слід звернути увагу на її характеристики, так як часто за «водним депилятором» виробники ховають прилад, яким можна користуватися у вологому середовищі, але не під водою.