Як роздати Wi-Fi з планшета

За допомогою планшета можна переглядати будь-які мультимедійні файли, працювати, насолоджуватися улюбленими фільмами або серіалами, а також читати книги і завантажувати нові файли. Але для повноцінного використання всіх цих функцій необхідно підключення до інтернету. Крім того, пристрій здатний роздавати Wi-Fi і служити роутером для інших гаджетів. Як підключитися до мережі самостійно, що для цього знадобиться і які труднощі можуть виникнути в процесі?

Підключення планшета до інтернету

Перш за все слід розуміти, що для того, щоб роздати інтернет з планшета за типом Wi-Fi підключення до мережі, відмінною від іншої Wi-Fi точки. Тобто роздавати мережу з планшета, який підключений до іншого роутера, не вийде.

Таким чином ми приходимо до висновку, що служити роутером може лише такий пристрій, у якого є слот для SIM-карти і підключення до інтернету. Перед роздачею мережі підключіть планшет до мобільного інтернету будь-якого провайдера. Після цього потрібно перейти в налаштування і активувати функцію «Мобільна мережа».

Важливо! Зверніть увагу, що в залежності від моделі і виробника пристрою, назва цієї функції у налаштуваннях може незначно відрізнятися. Зазвичай відшукати її не становить праці, допоможе також і характерний значок поруч з назвою. Крім того, ви можете перевірити підключення, подивившись на верхню панель, де має постати символ мережі 3G або LTE. Якщо мережа погана, можливо також поява букви E.

Після того як підключення до мережі було виконано, можна приступати до роздачі Wi-Fi.

Інструкція: як роздати вай-фай з планшета

Тепер потрібно активувати вай-фай на самому пристрої. Після цього приступаємо до перетворення пристрою в імпровізований модем.

Для цього в налаштуваннях необхідно відшукати пункт «Передача даних». Після цього виберіть «Режим модему» і «Точка доступу Wi-Fi». Тут потрібно активувати цю функцію, пересунувши повзунок вправо.

Останнім кроком стане створення тієї самої точки доступу. У вікні є кілька полів для вводу, куди необхідно вписати ім'я мережі (можна придумати самостійно або використовувати назву планшета і код моделі), а також придумати пароль. Ці дані знадобляться для підключення будь-якого іншого пристрою до мережі вашого планшета.

Після цього можна встановлювати з'єднання. Наприклад, зі смартфоном. На другому гаджеті потрібно активувати функцію вай-фай і почати пошук. У списку доступних пристроїв виберіть назву вашої нової точки доступу і натисніть на неї. Після цього введіть пароль. Тепер залишається лише трохи почекати, після чого підключення до мережі відбудеться автоматично.

Важливо! Зверніть увагу, що якщо пристрій «запам'ятає» точку вай-фай, то пароль доведеться вводити тільки в перший раз — у наступні пристрій буде підключатися самостійно при активації режиму модему на планшеті і функції Wi-Fi на іншому пристрої.

Тепер ви знаєте, як можна роздавати інтернет з допомогою планшета і що потрібно, щоб налаштувати власну точку доступу. Зробити це не так складно, тому з завданням може впоратися будь-який пересічний користувач, який не має глибоких знань в області техніки. Дана можливість надзвичайно корисна і може знадобитися, якщо на одному з пристроїв інтернет раптом пропав або перестав працювати, а потрібні дані зберігаються тільки там.