Як встановити пароль на планшеті

Практично у кожної сучасної людини, який активно користується різними гаджетами, є планшет. І це не дивно, адже за допомогою цього пристрою можна замінити комп'ютер або ноутбук в поїздці, переглядати фотографії та інші медіафайли, а також працювати з документами.

Так як планшет може містити велику кількість особистої та конфіденційної інформації, його необхідно максимально убезпечити від чийогось впливу. Зробити це можна за допомогою установки пароля, який буде відомий тільки вам. Як же встановити пароль і що для цього знадобиться?

Як убезпечити планшет від стороннього доступу

Для того щоб ваша інформація залишалася неушкодженою, навіть якщо планшет потрапить у чужі руки, можна поставити на нього пароль. Операційна система Андроїд пропонує відразу кілька варіацій: графічний ключ, пін-код, фейс-контроль і так далі. Розглянемо докладніше кожен з цих варіантів та їх особливості.

Графічний ключ — особлива лінія, яку слід прокреслити по точках для розблокування екрана. Його перевагою є більша свобода вибору — ви можете придумати будь-який малюнок, який необхідно всього лише витримувати в графічному стилі. Не варто вигадувати складні малюнки — вибирайте той, який можна буде легко і швидко намалювати кожен раз при необхідності скористатися планшетом.

Пін-код — найпростіший і традиційний варіант пароля. Тут потрібно вводити певну комбінацію цифр. Подібна система захисту знайома кожному, хто користується банківською картою. Ще одним схожим варіантом є літерний пароль. Букви і цифри можна поєднувати, щоб захист вийшла більш надійною.

Фейсконтроль це необхідність постійного впізнавання камерою вашого особи для розблокування планшета. Камера не завжди працює коректно і дізнається власника, тому застосовувати його не рекомендується.

Як на планшет встановити пароль

Розібравшись в декількох доступних варіантах паролів і вибравши підходящий, можна переходити до його встановлення.

Поставити пароль на планшеті з операційною системою Андроїд досить просто, тому з цим завданням впорається навіть пересічний користувач, який не має глибоких знань в області техніки. Насамперед необхідно перейти в налаштування і вибрати пункт «Екран блокування». Після цього перейдіть в розділ «Блокування екрану» і виберіть один з можливих паролів, які пропонує система планшета.

Тепер залишається тільки ввести код — прокреслити лінію, вписати літери та цифри або зробити свою фотографію, з якої система буде ідентифікувати вас надалі. Потім обов'язково підтвердіть параметри. Ваші дані захищені!

Існує також кілька окремих програм для захисту інформації, що зберігається в планшеті. Вони викачуються з просторів інтернету або Play Market, встановлюються і активуються кожен раз, коли пристрій необхідно розблокувати.

Важливо! Врахуйте, що такі сторонні програми можуть бути ненадійними або навіть шкідливими, тому їх завжди слід перевіряти заздалегідь на наявність вірусів і інших неприємних моментів.

Що робити, якщо ви забули пароль

Нерідкі випадки, коли користувачі просто забувають поставлений пароль і самі ж не можуть скористатися власним пристроєм. Чи можна якось виправити таку ситуацію?

Можна заздалегідь вибрати підказку, яка після п'яти неправильних введень пароля допоможе вам його згадати. Таким же чином налаштовується і можливість видалення всіх даних після великої кількості введень неправильного коду — це убезпечить від злому при попаданні пристрою в чужі руки, але навряд чи допоможе в ситуації, коли ви самі забули свій код.

Скинути його досить складно, тому залишається ще можливість звернутися до професіоналів. Вони скинуть налаштування, але варто враховувати той факт, що з великою ймовірністю всі наявні файли назавжди пропадуть. Ось чому так важливо записувати свої паролі або просто постійно тримати в пам'яті. Таким чином можна позбавити себе від великої кількості проблем, пов'язаних з втратою даних, яка так само неприємна, як і потрапляння їх до сторонніх.

Тепер ви знаєте, як можна убезпечити всі файли, наявні на вашому планшеті, що для цього знадобиться і як встановити пароль самостійно на планшет, що працює на операційній системі Android. Велика кількість самих різних варіантів захисту дозволить убезпечити всю інформацію про вас і ваших близьких, яка зберігається на пристрої. Таким чином, можна більше не турбуватися про те, що дані потраплять до кого-то ще й сміливо залишати планшет без нагляду на деякий час. Головне, завжди пам'ятати власний пароль, щоб уникнути неприємностей.