Кишеньковий порядково-друкує принтер

Молоді ізраїльські вчені з лабораторії Zuta Єрусалимського технічного університету розробили незвичайний пристрій. Це маленький, портативний струменевий принтер, здатний легко поміститься в долоні. Його розміри дійсно вражають: висота – 10 см, а діаметр – 11,5 см при вазі близько 300 грам. Він зроблений з якісного полікарбонату.

З боку гаджет виглядає як маленька коробочка. За лічені тижні проект набрав на краудфандингової платформі десятки тисяч доларів для його подальшої реалізації. Пристрій випущено у двох колірних рішеннях: чорному і білому.

Принцип роботи пристрою

Інтерес викликають не тільки габарити принтера, але і його механізм. Дизайнери продумали конструкцію корпусу пристрою так, щоб його було зручно прикласти до початку листа і почати друк. Для цього один з країв девайса зроблений гострим. Знизу знаходяться два коліщатка, за допомогою яких гаджет сам точно переміщається по рівному аркушу паперу. Там же розташовується і друкуюча головка з чорнилом, яка активується після перемикання затвора, захищає нутрощі принтера.

Важливо, що пристрій забезпечений сенсорами для стабілізації і здатна працювати з будь-яким форматом паперу. При цьому не страждає якість і чіткість надрукованого тексту не гірше, ніж офісних аналогів.

Швидкість друку інноваційного гаджета складає 1,2 сторінки тексту в хвилину, а дозвіл – 96*192 пікселів на дюйм. Девайс працює від літієвого акумулятора, що забезпечує близько години безперервного друку. Зарядка триває приблизно 3 години. Один картридж забезпечує роздруківку 1000 сторінок.

Довідка! Управління гаджетом здійснюється з мобільного або стаціонарного пристрою за допомогою бездротового з'єднання Bluetooth. Принтер підтримує операційні системи Android, Windows, IOS, Linux.

Кому стане в нагоді такий принтер

Популярність такого кишенькового принтера не залишає ніяких сумнівів у його необхідності і затребуваності. Він володіє компактними розмірами, а значить, влізе практично в будь-яку сумку або рюкзак. Цей пристрій стане в нагоді школярам, студентам, бізнесменам і діловим людям, невеликим компаніям і всім тим, кому потрібна портативність, якісна і проста друк в самих різних умовах.

Ціна кишенькового девайса становить близько 200 доларів США.