Самі дивні та оригінальні ліжка

Як би ми не пручалися, але третину життя проводимо уві сні, а щоб сон став комфортним і продуктивним, треба вибрати гарну ліжко. А чи обов'язково їй треба бути стандартної форми? Я зібрала самі незвичайні варіанти, здатні здивувати навіть затятих скептиків.

Скловолокно, прорив у майбутнє

Сучасні матеріали дозволяють створювати унікальні фактури, не виняток − ліжко з скловолокна. Решітка для матраца зроблений з трубок, які в складеному стані утворюють конструкцію, схожу на паралелепіпед.

Ліжко адаптується до будь-яких розмірів матраців. Телескопічні трубки легко приймають потрібну довжину.

Любителям лісу

Автор цієї ліжка створив диво, втіливши ліс в металі! Його варіант відрізняється максимальною деталізацією, кожне дерево виконано так, що ми можемо розгледіти будь листочок аж до найдрібніших жилочек. Ліжко стане відмінним притулком для любителів лісу, в ній можна відчути себе ельфом, ночующим в лісовій кроні.

Підняти ковану деталь можуть тільки кілька чоловіків, тому краще відразу визначити місце і не захоплюватися перестановками.

«Летто Зіп»

Дизайнери цієї італійської фірми почули всіх, хто не любить заправляти постіль, і створили унікальне рішення. Конструкція зроблена із спеціального матеріалу і виглядає схожою на велетенський гаманець. Вранці досить застебнути верхній шар на замочок − і все. Поверхня набуває такий вигляд, наче на неї ніхто й не спав.

«Особисте хмара» для тих, хто хоче поринути в дитинство

Дітьми ми віримо, що хмари − це гігантські і дуже м'які подушки. А хто з нас не захотів повалятися на величезних подушках? Тепер кожному пропонується отримати в особисте володіння оригінальне ложі у вигляді хмари. Судячи по знайденим картинок, вони можуть навіть розгойдуватися. Тільки неясно, чи продуманий баланс, або вся ця конструкція здатна впасти, якщо всю тяжкість тіла перемістити на один кінець матраца. Хоча друга картинка, здається, дає відповідь на це питання...

Відчуй себе пташеням у гнізді

Залишилося за кадром, купив хтось цей дивний агрегат додому в особисте користування, але ліжко виглядає досить стильно. Вона являє собою гігантське гніздо і виставлялася як експонат. Напевно, непоганий варіант для любителів незвичайних речей, які проживають у величезному котеджі за містом. Було б цікаво поставити її поруч з кованої ліжком...

Плаваюча магнітна ліжко

Можу привітати всіх любителів хорошої фантастики: майбутнє настало! Ми перемогли гравітацію завдяки використанню головного властивості магніту − відштовхування протилежних полюсів В основі конструкції лежать гігантські магніти, поміщені в корпус ліжка і під нього. Для надійності корпус прив'язують сталевими тросами кути, щоб зафіксувати в горизонтальній площині.

Подібне лежбище розрахована максимум на 90 кілограмів! Вага 80 кілограмів практично не відхилить від курсу.

Деякі люди висловлюють побоювання щодо посиленого магнітного поля, хоча ніякі виміри не опубліковані. Зустрічаються такі нововведення в звичайному житті дуже рідко, тому поки сперечатися про корисність або шкідливість безглуздо.

Велика книга, на якій можна спати

За рахунок значно щільності населення в Японії розвинене мистецтво економити простір. Дизайнер Юсукэ Судзукі запропонував цікавий проект трансформера у вигляді ліжка-книги. Вдень складається і забирається в затишне місце (діти можуть використовувати складену ліжко для облаштування ігрового майданчика). Вночі сторінки книги стануть відмінним спальником.

«Трікс», або все геніальне − просто!

Це м'яка корпусні меблі, яка складається з трьох подушок, соединененных ременями з гуми. Відмінне рішення для невеликих квартир, так як можливості трансформування дозволяють перетворювати «Трікс» в спальник, кушетку або тахту. На мою думку, простота і легкість звернення здатні зробити це винахід фаворитом для обстановки студій.

Картонне диво

Унікальне творіння з картону товщиною всього 7 мм! Матеріал можна придбати в будь-якому будівельному магазині. У складеному стані ліжко з картону схожа на гармошку і зберігається в кутку. Основа зроблена у вигляді гармошки для підвищення міцності. Ложе швидко складається і розкладається, стаючи сучасною заміною розкладачки для гостей.

Варіант для сейсмоактивних зон

Вбудовані сенсори стежать за ситуацією, при підземних поштовхах активується система захисту, і лежить людина поміщається в бункер під кришку, що захищає від падаючих уламків і сміття. Зустрічаються різні варіанти дизайну.

Ось так і вийшов ТОП-10 найбільш креативних ліжок! А купувати чи ні, рішення за вами. Крім сучасних віянь моди і пошуку унікальності, ми всі прагнемо добре виспатися, а це можна втілити в життя і на улюбленому старому матраці, і в наметі за містом.