Як почистити диван пароочищувачем

М'які меблі, як і будь-яка інша поверхня, потребує постійного і ретельного догляду. Потрібен він для того, щоб зовнішній вигляд нового предмета зберігався якомога довше. Для чищення диванів широко використовують такий вид техніки, як пароочищувачі.

Який диван можна чистити пароочищувачем

Пором можна чистити практично будь-яку поверхню. Головне, щоб вона не боялася високих температур. Це означає, що не можна пароочищувачем чистити тільки ті меблі, які покриті таким матеріалом, як шовк або льон.

Прилад дуже корисний під час чищення поверхонь у важкодоступних місцях. Таким чином, можна проводити глибоке очищення меблів. Підходить пароочисник і для боротьби з цвіллю.

Важливі нюанси процедури

Дія приладу заснована на гарячому парі, що з резервуара надходить під тиском. Таким чином усувається бруд, поверхню одночасно очищається і знезаражується. Чистка відбувається без застосування хімічних засобів, що дуже важливо.

Прилад працює за таким принципом: вода потрапляє в резервуар, нагрівається, перетворюється в стан пари і під тиском випускається по трубі.

Рекомендується проводити очищення м'яких меблів систематично для того, щоб на оббивці не з'являлися стійкі плями, які вимагають застосування хімічних засобів.

Увага! Під час роботи треба стежити за такими показниками, як вологість, температура, а також нахил сопла.

Як часто можна застосовувати такий метод очищення

Це простий і безпечний спосіб очищення диванів та інших меблів. Під час прибирання пароочищувачем не потрібно використовувати хімікатів, тому застосовувати його можна в будь-який час і настільки часто, наскільки це потрібно.

Однак цей прилад не має функції всмоктування, з-за чого перед початком чищення меблі спочатку слід пропилососити. У цих цілях більш зручно використовувати паровий пилосос, так як їм можна одночасно як очистити від пилу диван, так і усунути плями пором.

Як почистити диван пароочищувачем

Алгоритм дій полягає в наступному:

  • пропилососити поверхню;
  • підготувати потрібні насадки;
  • якщо на поверхні є важко виведені плями, рекомендується спочатку обробити забруднене місце миючим засобом;
  • пароочисник можна застосовувати тільки після повного висихання поверхні;
  • перед початком роботи слід заповнити резервуар водою;
  • очищення слід проводити повільно, довго працюючи на одних і тих самих ділянках;
  • якщо у дивана є знімні частини, їх потрібно чистити окремо.

Важливо! Забороняється використовувати прилад на лакованих поверхнях, які можуть роздутися під тиском високої температури.

Для того щоб в резервуарі не з'являлася накип, рекомендується заливати в нього фільтровану воду. Не слід заповнювати його до самого краю, так як поверхню дивана буде занадто вологою. У той час, коли вода в приладі закінчилася, його слід відключити від живлення, випустити пар, який ще залишився, і тільки тоді заливати воду.