Як вибрати фотоепілятор

Гладка і ніжна шкіра — це те, до чого прагнули представниці прекрасної половини людства протягом століть. Сьогодні методи боротьби з небажаною рослинністю на тілі більш м'які, ніж у наших предків. І зовсім не обов'язково застосовувати для цієї мети гоління, яке спричиняє роздратування і врослі волоски, хворобливу епіляцію воском, цукровий шугарінг і інші варіанти. Більш прийнятний і ефективний спосіб, який взяли на озброєння практично всі салони краси — фотоепіляція.

Переваги проведення фотоепіляції будинку

З допомогою звичайного пристрою — фотоепілятора можна досягти чудового результату. Переваги використання фотоепілятора:

 • через кілька процедур волоски зменшують або зовсім припиняють свій ріст;
 • на момент проведення процедури відчувається лише легке пощипування;
 • по закінченні роботи на шкірному покриві немає роздратування і висипань;
 • у цієї процедури немає протипоказань, за винятком шкірних захворювань або запального процесу в організмі.

Даний ефект досягається завдяки спеціальному лазеру, який впливає безпосередньо на корінь волосся. Посланий світловий імпульс руйнує фолікул. Основна перевага фотоепіляції повне припинення зростання небажаних волосків на 5-8 років (але такого ефекту можливо досягти лише після кількох сеансів цієї процедури).

Для того щоб позбутися від волосся на обличчі, руках, ногах, в зоні бікіні, під пахвами необов'язково залишати квартиру. Досить обзавестися інноваційним приладом і насолоджуватися ідеальною гладкістю шкіри. Завдяки величезному асортименту, вибрати для себе відповідний варіант не складе особливої праці (важливо лише враховувати критерії вибору, про яких піде мова далі).

Епіляція в домашніх умовах має ряд плюсів, серед яких:

 1. Економія часу — вам більше не доведеться записуватися в салон, бігти в зазначений час до косметолога і чекати своєї черги.
 2. Економія грошей — звичайно, перший внесок у вигляді купівлі фотоепілятора обійдеться дорого, але наступні процедури повністю окуплять попередні витрати.
 3. Внутрішній спокій і гармонія — не кожному приємно показувати своє тіло незнайомій людині, нехай і в гонитві за красою. Зате вдома можна розслабитися і отримати від процедури не тільки неперевершений результат, але і справжнє задоволення.

На які характеристики варто звертати при виборі фотоепілятора

Перш ніж відправитися в магазин за покупкою варто взяти до уваги, що фотоепілятор діє лише на темне волосся. Це обумовлено тим, що промінь впливає на меланін. У рудих, сивого і світлих волоссі його недостатньо, тому ефективність знижується в кілька разів. При цьому, чим світліше шкіра, тим краще. У смуглявої та засмаглої шкіри також є меланін. При контакті з інтенсивними променями може виникнути опік.

ВАЖЛИВО! Якщо на місцях з підвищеною рослинністю присутні родимки або пігментні плями — проконсультуйтеся з фахівцем. Можливо в даному випадку користуватися фотоэпилятором вкрай небезпечно.

Якщо вищезгадані нюанси розглянуті і не викликають запитань, можна відправлятися за покупкою. Щоб не розгубитися серед маси моделей, слід запам'ятати кілька аспектів.

Безпека, потужність і наявність опцій

Це, мабуть, головне якість фотоепілятора незалежно від моделі. При покупці зверніть увагу на наступне:

 1. Переконайтеся в тому, що перед вами не дешева китайська фірма, оскільки це може бути підробка. Краще підійти до покупки з усією відповідальністю і вибрати відомий бренд, який ставить на перше місце якість власної продукції. Так ви зможете уникнути всіляких неприємностей.
 2. УФ-фільтр обов'язково повинен мати оранжево-червоний відтінок, що свідчить про його достатньої потужності.
 3. Налаштування повинні регулюватися вручну. Це дає можливість самостійно вибирати інтенсивність променя в залежності від оброблюваної ділянки шкіри.
 4. Наявність сенсора, який визначає відтінок шкіри. Він допоможе налаштувати фотоепілятор і уникнути при цьому опіку.

Ефективність і довговічність

Якісний фотоепілятор має кварцову лампу з більшим зарядом спалахів. У різних виробників кількість сеансів фотоепіляції для повного припинення росту волосся різний, тому варто звернути увагу на цей факт.

Кількість спалахів, зазначене в інструкції говорить про термін дії пристрою. В ефективних моделей ця цифра становить не менше 200 тисяч. При дотриманні правил експлуатації і правильному зберіганні такий прилад прослужить більше 5 років. При цьому не варто зупиняти вибір на дешевих моделях, оскільки неякісний фотоепілятор несе пряму загрозу здоров'ю.