Як користуватися фотоэпилятором

У даній статті буде розказано про те, як користуватися фотоэпилятором в домашніх умовах. Власне, для початку необхідно прочитати і розібратися в інструкції, щоб розуміти принцип експлуатації пристрою. При її відсутності варто звернутися до інтернету, де на головному сайті продавця — виробника буде вказана така інформація.

Підготовка до процедури фотоепіляції

При підготовці до процедури важливо правильно підготувати шкіру, щоб у підсумку вам не довелося зіткнутися з неприємними наслідками. Розглянемо, як підготувати шкіру до процедури фотоепіляції в домашніх умовах.

Як підготувати шкіру до процедури

На цей момент варто приділяти особливу увагу, так як він дуже значний і саме від нього залежить ефективність і продуктивність всіх дій.

 1. Попередньо потрібно звернутися до дерматолога. Саме він скаже про те, яка у вас тип шкіри. Крім цього, фахівець дасть дозвіл або відмову на проведення сеансу.
 2. У випадку якщо він дав вам дозвіл, можна приступати до подальших дій. За кілька днів, а краще за 2 тижні рекомендується відмовитися від різного роду засмаги і прийому антибіотиків.
 3. Наступним кроком буде припинення користуванням воском або проведення епіляції.
 4. Слід, лише приборкати довжину волосся на один-два міліметри з допомогою бритви за день до процедури.
 5. До всього вищеописаного, варто убезпечити себе від можливості настання алергії і пошкоджень шкіри через чутливості. Для цього рекомендується протягнути так звану перевірку. Вона характеризується пробної спалахом.
 6. Отже, якщо немає ніяких почервонінь, то можна продовжувати маніпуляції.
 7. Заключним етапом підготовки вашої шкіри буде її очищення за рахунок різних скрабів або подібних йому коштів. Це необхідно для того, щоб вона була чистою, очищеної і абсолютно сухою.

Тонкощі проведення процедури

Отже, після якісної підготовки можна приступати до основного кроку.

 • Перше, що треба зробити — встановити необхідну потужність. Для цього можна почати з найнижчої сходинки. Якщо ви не відчуваєте характерних больових відчуттів, то слід додати рівень.

ВАЖЛИВО! Категорично забороняється терпіти сильний біль. Це вказує на дуже високу потужність, згодом чого можна завдати шкоди для шкіри. Найчастіше виробники самі вказують на те, до якої щабель краще дотримуватися. Якщо ви новачок в цій справі, то рекомендується розпочинати з пахвової зони.

 • У підсумку, підносячи пристрій до ділянки, на ньому повинна загорітися лампочка. Якщо світить зелена або синя — значить, ви все правильно зробили і поверхня повністю підходить під параметри. У разі коли загоряється червона, слід перевірити показники приладу.
 • Тим самим, агрегат потрібно вести горизонтально і під кутом в 45 градусів. Саме тоді ви зможете досягти максимального ефекту.

ДОВІДКА! Якщо ви знаєте свої найбільш чутливі місця, то попередньо краще всього намазати їх гелем, спеціально призначеного для цього.

 • Епілятор сам видасть звук, так ви дізнаєтеся про закінчення процедури.

Що стосується часу, так це залежить від того, на якому місці ви видаляєте волосся. Наприклад:

 1. На ноги потрібно від 20 до 30 хвилин.
 2. Бікіні — 15-20 хв.
 3. Глибоке бікіні — від 20 хв.
 4. Пахвові западини — від 15 хв.

Догляд за шкірою після фотоепіляції

Безумовно, важливо доглядати за шкірою після такого, як вона піддавалася таким махінаціям. Щоб уникнути почервоніння, рекомендується уникати відвідувань сауни, лазні, засмаги на пляжі і зовсім гарячих температур. Якщо ж у вас все-таки виникли деякі проблеми, то наступного разу зменшіть рівень приладу. А протягом дня, відразу після процедури не потрібно приймати холодної і контрастний душ. Крім цього, носити одяг, який щільно прилягає до шкіри. Не варто використовувати інші засоби для видалення волосся, крім бритви. Всі ці рекомендації слід виконувати до останнього курсу по застосуванню. У ситуаціях, коли з'являється свербіж або печіння, варто нанести тонким шаром Пантенол або будь-які інші мазі від опіків. Якщо все ж вас турбує стан вашої шкіри, то бажано звернутися до фахівця і не відкладати цю справу на потім.

Як часто можна проводити процедуру вдома

Якщо дотримуватися рекомендацій, то часовий проміжок буде становити від п'яти-шести тижнів. Перерва між сеансами не повинен перевищувати чотирьох тижнів. Важливо пам'ятати, що результат буде своєчасний, тобто з часом буде скорочуватися кількість волосків. У середньому, ноги обробляються один раз у два місяці.

Що стосується особи і всього тіла, так це кожну четверту тиждень і шосту відповідно. Також варто відзначити важливість повторного курсу. Він повинен розпочатися приблизно через сім — вісім місяців. В іншому результаті подій, волосяний покрив поступово повертатися, так як рослинність збільшиться.