Портативна кавоварка

Наскільки простіше буде жити в світі, в якому людина буде отримувати бажане в будь-який час? Про це подумали виробники кавоварок і створили універсальне рішення, що дозволяє насолоджуватися улюбленим напоєм під час активного відпочинку, без особливого праці. Головна особливість роботи такої кавоварки – виготовлення напою за допомогою маленького апарата, що зручно брати з собою в походи, на роботу і прогулянки.

Одна з переважних особливостей такого апарату – можливість брати його скрізь. Для того, щоб отримати склянку улюбленого еспресо, необхідно знайти кулер з гарячою водою і придбати упаковку напою з кавових бобів.

Якими перевагами володіє пристрій? Як саме працює радіо? Яка вартість механізму оптимальна? Стаття розповість про принцип роботи портативного пристрою для приготування еспрессо.

Як працює портативна кавоварка

За допомогою спеціального насоса, що працює під тиском, окріп потрапляє на порошок еспрессо, який заварюється в певних умовах, отримуючи максимальний аромат і смак напою.

Звичайно, з пошуком окропу потрібно постаратися. Апарат самостійно не може нагрівати рідина. Саме тому, на роботі потрібно буде скористатися кулером, або розігріти воду в мікрохвильовій печі. На відпочинку зробити це трохи складніше. Треба кип'ятити воду, або ж завчасно подбати про наявність в термосі гарячої рідини.

Як користуватися портативної кавоваркою

Перед тим як вводити пристрій в експлуатацію, необхідно ретельно промити її за допомогою окропу. Для цього потрібно провести пару циклів «заварювання» без попереднього використання кави. Розробники рекомендують використовувати в роботі засоби, що мають у складі щадні, лужні або абразивні речовини, які можуть пошкодити механізм.

Далі слід виконати наступні дії:

 1. Повністю розібрати кавоварку;
 2. Для цього потрібно буде зняти чашку, скрутити носик, зрушити фільтр і витягнути відсік для гарячої води;
 3. Після цього заповнюємо фільтр меленим еспресо за допомогою спеціальної мірної ложки;
 4. За її ж допомогою потрібно утрамбувати порошок;
 5. Після цього ставимо фільтр назад на місце;
 6. Закручуємо насадку, яка додатково буде пресувати порошок;
 7. Заливаємо гарячу воду в спеціальний для цього відсік і акуратно ставимо його на місце;
 8. Знімаємо блокування з насоса, який відразу почне працювати;
 9. Натискаємо на кнопку насосу;
 10. Після 5-6 дій, з носика поллється рідина в підготовлений стакан;
 11. Продовжуємо натискати на кнопку механізму, до тих пір, поки у резервуарі не закінчиться вся рідина.

Якщо всі дії були виконані правильно, ніяких труднощів не повинно статися. Весь секрет в тому, що при виготовленні використовуються деталі, чиє використання не складе ніякої праці. Завдяки варінні еспресо за допомогою портативної кавоварки, можна насолоджуватися улюбленим напоєм в будь-якому місці, де є доступ до гарячої води.
Вартість портативної кавоварки

Довідка! Завдяки тому, що при виготовленні еспресо більше не потрібна наявність електричних елементів додаткового живлення, користувачі можуть забути про безпеки при поводженні з електрикою. Саме тому, вартість такого пристрою буде значно менше, ніж настільний апарат для виготовлення.

Вартість портативної кавоварки

Середня вартість в інтернет-магазинах становить близько 4-7 тисяч рублів. Цінова категорія може відрізнятися, в залежності від матеріалів, які використовуються в пристрої, якості приготованого напою і комплектації.