Чи можна голити голову, пах, пахви, ноги електробритвою?

В епоху розвитку сучасних технологій, ринок пропонує нам різні товари для створення краси обличчя і тіла. Одним з таких товарів та є електробритва. Це спеціальна машинка для гоління, яка дозволяє швидко і просто видаляти непотрібні волоски з тіла. Але існує безліч питань щодо даного пристрою. Їх сьогодні і розглянемо.

Чи можна голити голову електробритвою?

Це досить поширений процес, для якого використовується електробритва. Підрозділяється на два різновиди – це сіткова і роторна. Перший варіант вважається безпечнішим, ніж другий. Конструкція сіткової електробритви дозволяє м'яко і просто збрити волосся, при цьому відсутній контакт шкіри з лезом. Цей варіант ідеально підходить для чоловіків з ніжним шкірним покривом.

Роторна електробритва не підійде для м'якої шкіри і підвищує ймовірність виникнення порізів в процесі гоління. Зате результат виходить ідеальним, електробритва практично безшумна і компактна.

Важливо! роторна модель вимагає більше часу на гоління, а сіткова може бути використана навіть при сухому гоління.

Гоління інтимної зони (лобка)

Чоловіки все частіше замислюються над голінням у інтимної частини тіла. Тут важливо розуміти, що для гоління мошонки не рекомендується застосування електробритви.

В інтимній зоні шкіра відрізняється своєю ніжністю, тому цим пристроєм можна її поранити. Якщо ж є готовність до експерименту, тоді слід виключити з гоління електробритвою середину мошонки – це небезпечно і незручно.

Гоління пахв з використанням електробритви

Пахви вважаються також проблемним місцем і догляд за ними обов'язковий. Гоління є основною складовою догляду, для цього можна використовувати одноразові верстати та електробритву. Головне розуміти, що в процесі потрібно бути обережним, так як в цих місцях шкіра дуже ніжна і схильна до пошкоджень.

Не слід проводити приладом по ділянці шкіри кілька разів, а руху при голінні повинні бути зверху вниз з періодичним осматриванием шкіри. Бритва повинна бути гостра, так як тупе обладнання завдасть шкоди.

Гоління ніг електробритвою

Електробритву також можна використовувати для догляду за ногами. Для цього потрібно піна для гоління і лосьйон для догляду за шкірою після нього. Тут також слід уважно і акуратно використовувати обладнання.

Згідно відгуками жінок, що використовують такий метод гоління, результат виходить ідеально гладким, виключено виникнення подразнення, так як відсутнє зіткнення шкіри з лезом.

Рекомендації по гоління нестандартних ділянок

Перед здійсненням процесу гоління слід врахувати деякі моменти:

  • Шкіра повинна бути розпареного;
  • Обов'язково використання піни і лосьйону;
  • Шкіру під пахвами після гоління слід уберегти від подальшого використання дезодорантів;
  • якщо є роздратування, гоління слід виключити;
  • Використовувати електробритву на ногах слід по росту волосся, а не проти нього;
  • Застосовувати обладнання підходяще тільки під свій тип шкіри.

Висновок зрозумілий, використовувати електробритву можна, якщо хочеться досягти хорошого результату без травм. Але слід пам'ятати, що чужий прилад не можна використовувати, тільки особистий електроприлад – це питання гігієни та якості застосування.