Найдорожча колонка у світі

Акустичні системи щільно увійшли в сучасне життя, і без них свого існування не можуть уявити більш 50% сучасного суспільства. Завдяки колонках можна слухати музику не тільки вдома, але і на природі, в машині або ж на дачі. І саме тому ми вирішили розповісти, які з нині існуючих колонок дорогого сегмента є кращими на ринку.

Які колонки найдорожчі

Найдорожчі в світі акустичні пристрої володіють більш ніж широким функціоналом. Крім основної опції — програвання музики, більшість моделей можуть управлятися за допомогою голосових команд, відповідати на поставлені запитання і навіть працювати під водою.

Такі колонки мають максимально якісними динаміками, роблять звучання музики ідеальним, незалежно від обраної композиції. Крім того, всі моделі одягнені в якісний корпус, а відповідно надійно захищені від пошкоджень, і прослужать власникові протягом тривалого часу. Але які ж колонки є кращими на поточний момент? Просто вивчайте поданий нижче матеріал.

Топ-5 найдорожчих акустичних систем

Focal Grande Utopia EM Evo

Класичний варіант. Ця акустика має електромагнітної системою для НЧ вуферів. Потужність складає до 1500 Вт, а вартість зупинилася на позначці в 170 тисяч євро.

Cessaro Liszt II

Ще одна модель, виконана за типом рупора. Порадують власника високим рівнем потужності і максимально чітким звучанням. Вартість даної моделі — 170 000 євро.

Dinamikks Ultima

Це дітище німецької компанії. Система виконана в унікальній формі і займає простір в 1 м2. Видається колонками звук варіюється в межах від 150 до 23 кілогерц. Незважаючи на той факт, що представлена модель вийшла в далекому 1993 році, виробник постійно її вдосконалює. А це говорить про те, що на поточний момент ринок на ринку представлена виключно сучасна акустика, що має класичний вигляд і максимально широкий функціонал. Вартість такої системи складе 350 тисяч доларів.

Акустична система «Ескалібур»

Ще одне творіння німецьких виробників. Представлена установка поєднує в собі комплексну систему звуку, що працює за рупорному типу. Поміщати її рекомендується кімнати понад 40 м2, щоб вона створила максимально якісну звукову сцену. Ціна моделі — 380 тисяч доларів.

Tidal La Assoluta

Ці колонки є справжнім витвором мистецтва. У них встановлені алмазні динаміки, розраховані як на ВЧ, так і на РАХ. Вартість даної моделі колонок складе чималих 572 тисячі євро.

Топ-3 найдорожчих блютуз колонок

JBL GO

Компанія завжди виробляла якісну портативну акустику, і, представлена модель є однією з кращих блютуз колонок на сьогоднішній день. Завдяки компактним розмірам ви зможете взяти її в подорож, і завжди прослуховувати улюблені музичні композиції. Вартість моделі варіює в межах від 30 до 50 баксів.

Sony SRS-XB20

Прилад може сполучатися як зі смартфоном і планшетом, так і з персональним комп'ютером. Володіє вбудованою підсвічуванням, широким функціоналом, роз'ємом mini jack і має вбудований мікрофон. Вартість даної моделі коливається в межах від 100 до 120 доларів.

JBL Flip 4

По співвідношенню вартості і якості ця модель знаходиться на лідируючих позиціях. Її потужність складає 16 Вт, а час автономної роботи — 12 годин. Пристрій має компактні габарити і невелика вага, а його вартість коливається в межах від 100 до 300 доларів. На сьогодні — це найдорожча блютуз колона. Все буде залежати від функціоналу і наявності додаткових елементів.