Караоке мікрофон — що це?

Мікрофон призначений для підсилення голосу під час співу або спілкування з натовпом. Цей інструмент використовується практично у всіх сценічних виступи, будь то сценки, звернення або концерти. У відповідності зі своїм призначенням мікрофони різняться на кілька типів.

Мікрофон караоке — що це таке?

Караоке мікрофони – спеціалізований клас пристроїв, які спрямовані на поліпшення умов передачі звуку. Серед сучасних виробів все частіше зустрічаються бездротові моделі, що дозволяють підключатися до смартфону або комп'ютера через bluetooth і користуватися встановленими там програмами для караоке. Їх особливістю є система усунення шумів, яка допомагає позбутися від сторонніх звуків, незмінно супроводжують співака, де б він не сховався.

Можливості

Мікрофон передає звук на зовнішній пристрій або власні динаміки. Якщо він бездротової, то у нього найчастіше є свій вихід-динамік, потужність якого залежить від виробника. Деякі бездротові моделі дозволяють передавати звук за допомогою bluetooth на колонки. Провідні пристрої підключаються до пристрою передачі звуку безпосередньо.

В якості додаткових особливостей можна виділити:

 • багатоступеневий захист від вітру та інших шумів, що забезпечує чистоту;
 • додаткові діафрагми, передають голос без спотворень;
 • захист для головки з металевого дроту, яка оберігає пристрій від ушкоджень;
 • система фільтрів, що не пропускає дихальні шуми;
 • можливість перемикання спрямованості звуку, що допомагає налаштувати пристрій для різних майданчиків.

Переваги

Безсумнівними перевагами спеціалізованого мікрофона є чистота відтвореного звуку і зручність використання. З допомогою караоке-мікрофон, можна:

 • Заспівати на святі для рідних і друзів.
 • Поспівати одному, коли нудно і нікуди подіти час.
 • Озвучити відео або говорити під час запису стріму.
 • Посилити звук музичного твору.

І багато чого ще, залежно від фантазії власника.

ДОВІДКА. Високоякісні мікрофони для караоке можуть коштувати від кількох десятків до сотні тисяч рублів. Якщо покупець не займається співом або записом звуку серйозно, то йому і не потрібно високоточна дорога модель. Буде цілком достатньо дешевого підсилювача звуку.

Початок роботи та налаштування

Після того як дорога і потужна річ придбана, постає питання про те, як нею користуватися. Якщо модель дротова і без яких-небудь додаткових кнопок крім вкл/викл, то і налаштування її брати не потрібно – досить підключити, і вона почне працювати.

Якщо був придбаний варіант з «панеллю інструментів» з безліччю кнопок, то перед використанням потрібно трохи потренуватися, щоб освоїти всі функції. Для цього потрібно:

 • Включити мікрофон за допомогою утримування кнопки включення протягом трьох секунд.
 • Перевести в потрібний параметр вихідного пристрою в залежності від його ОС: Android, Apple або інше.
 • Включити свій пристрій (телефон, планшет або комп'ютер, якщо мікрофон володіє здатністю до нього підключатися), зайти в налаштування Bluetooth і підключитися до мікрофона.
 • Знайти відео з мінусом потрібної пісні і текстом, або просто включити вже завантажену Instrumental-версію пісні, якщо відомий текст напам'ять.
 • Почати прослуховування і спробувати в цей час змінити налаштування прослуховування, наприклад, рівень басів, щоб знайти оптимальний для себе варіант.

Як можна помітити, настройка не складе труднощів для людини, яка вміє натискати кнопки. За допомогою клавіш на пристрої можна встановлювати гучність музики, ставити паузу, перемикатися між відео вперед-назад. Зарядка, як правило, здійснюється через вхідний в комплект провід, роз'єм для якого знаходиться на нижній частині рукоятки.