Як підключити мікрофон до музичного центру

Для любителів хорошої музики існують спеціальні акустичні системи та музичні центри. З їх допомогою можна слухати улюблені аудіозаписи відомих виконавців, наповнити будь-яке свято прекрасним музичним супроводом. Найчастіше дане обладнання використовується для організації концертів, проведення дитячих свят або для звичайного прослуховування композицій у колі сім'ї.

Але на цьому можливості техніки не обмежуються. Якщо ви хочете повною мірою насолодитися роботою пристрою, є можливість підключити до нього мікрофон. З допомогою нього ви зможете отримати зручний варіант домашнього караоке. Також дана функція буде корисна для ведучого при проведенні заходу. Про способи підключення ми поговоримо в нашій статті.

Інструкція: як підключити бездротовий мікрофон

Якщо у вас виникла ситуація, коли знадобився мікрофон, необхідно правильно здійснити його підключення до апаратури. У наш час існують різні моделі, що відрізняються за якістю звуку, типу використовуваного підсилювача і за способом підключення. Останнім часом найбільш популярними стають бездротові варіанти техніки.

Відсутність проводів дає свободу переміщення при роботі і не викликає труднощів при підборі підходящих під роз'єми проводів. Проте є і свої недоліки, оскільки бездротові моделі з'явилися відносно недавно, розробники намагаються поліпшити якість переданого сигналу і показники роботи. Підключення в такому випадку буде здійснюватися за наступною схемою.

 1. Увімкніть апаратуру у джерело живлення. Активуйте роботу натисканням відповідної кнопки(перевірте рівень заряду батарей).
 2. Забезпечте виявлення техніки через налаштування Bluetooth або wi-fi.
 3. Налаштуйте виведення звуку через обрану версію пристрою.

Важливо! Використовуйте тільки моделі, сумісні з музичним центром. Дізнатися інформацію можна в інструкції або на сайтах з описом товару.

Інструкція: як підключити мікрофон провідний

Підключення провідним способом виконати значно легше. Стандартна схема приєднання виглядає наступним чином:

 1. Придбайте відповідний варіант з провідним типом підключення.
 2. Підключіть до джерела живлення техніку, відрегулюйте гучність і налаштування виведення звуку.
 3. Знайдіть на корпусі відповідні роз'єми під кабель мікрофона. У деяких моделях їх може бути кілька для спільної роботи.
 4. Підключіть дроти в роз'єми, увімкніть кнопку живлення на корпусі мікрофона.
 5. Спробуйте перевірити роботу, скажіть що-небудь або включіть пісню в режимі караоке.

Якщо пристрої були підібрані правильно, і апаратура підтримує даний формат роботи, все має працювати без збоїв. Однак, якщо у вас виникли труднощі, можете спробувати наступні дії:

 • Перевірте правильність з'єднання, цілісність всіх деталей, перезавантажте систему.
 • Виконайте налаштування використання мікрофона у відповідному розділі меню комп'ютера.
 • При наявності мікшера, спробуйте вивести звук через нього.
 • Відрегулюйте гучність, іноді не чути відтворення через відключення колонок.

Важливо! Порадьтеся з фахівцями для усунення можливих неполадок.