Як підключити телефон до музичного центру

Музика скрашує життя людини. Включають її на різних заходах, на природі або при заняттях спортом. Зараз для прослуховування аудіокомпозицій найчастіше використовують смартфон. Але часом гучності його штатних динаміків буває недостатньо. І тоді виникає необхідність підключити мобільний пристрій до більш потужної стереосистеми, наприклад, музичного центру. Зробити це досить просто. Щоб це здійснити, потрібні відповідні проводи, якими слід з'єднати два пристрої.

Порядок підключення телефону до музичного центру через AUX

Музичний центр володіє значно більш потужними динаміками, ніж будь-який існуючий мобільний телефон. Тому він забезпечує більш гучне і якісне звучання. При цьому на його корпусі розташовуються всі необхідні для підключення роз'єм, що дозволяє без праці приєднати до нього смартфон.

УВАГА! Одна з головних умов для здійснення підключення телефону до стереосистеми — смартфон повинен працювати на операційній системі Android!

Приєднання смартфона до музичного центру за допомогою кабелю AUX є одним з найпростіших і розповсюджених способів. Для цього знадобиться відповідний провід, на кінцях якої розташовуються штекера 3.5.

Послідовність підключення телефону до стереосистеми:

  • один кінець кабелю AUX вставити у відповідне гніздо на корпусі смартфона — як правило, це роз'єм для підключення навушників;
  • другий кінець кабелю потрібно вставити в роз'єм 3.5, розташований на медиаустройстве;
  • на панелі стереосистеми потрібно натиснути кнопку AUX;
  • включити відтворення аудіо на смартфоні.

Як підключити смартфон до музичного центру через USB

Для даного способу підключення знадобиться кабель USB-microUSB. Якщо його немає в комплекті з мобільним пристроєм, то придбати провід можна в будь-якому магазині електротоварів. Також відповідний роз'єм повинен бути аудіосистеми.

Щоб прослуховувати музику зі стереосистеми, треба один кінець кабелю USB увіткнути в телефон, а другий — в гніздо на корпусі аудіопристрої. Після чого на стереосистеми потрібно вказати в якості джерела сигнал, що подається через USB-роз'єм.

Ці два способи з'єднання музичного центру і смартфона є найпопулярнішими. Але крім них, можна скористатися й іншими.

Зараз на ринку аудіопристроїв існують спеціальні колонки. Вони значно менші за розмірами, ніж музичний центр. Це дозволяє носити їх з собою.

Колонки мають вбудований модуль Bluetooth, тому з'єднати їх з телефоном можна за допомогою бездротового методу передачі сигналу. Для цього потрібно:

  • на телефоні увімкнути функцію Bluetooth і натиснути «Пошук зовнішніх пристроїв»;
  • включити handsfree;
  • здійснити сполучення — для цього знадобиться ввести код, зазвичай це 0000;
  • натиснути відтворення музики на мобільному пристрої.

Здійснити підключення смартфона до музичного центру або інший стереосистеми досить просто. Зробити це може будь-яка людина, так як ця процедура не вимагає наявності відповідних навичок і якогось досвіду. Необхідно лише вибрати найбільш підходящий варіант приєднання і придбати потрібний дріт. Після чого можна приступати до прослуховування улюблених композицій.