Як зробити скан без сканера

У житті трапляються ситуації, коли просто необхідний скан паспорта. Наприклад, при реєстрації в платіжній системі, заповненні анкети на кредит та інші. Як бути, якщо вже вечір або просто не хочеться витрачати час на пошуки комп'ютерного клубу? Допоможе смартфон — багатозадачне пристрій, який є практично у кожного. Просто треба скористатися програмним забезпеченням, за допомогою якого можна отримати електронну копію документа у гарному якості за короткий час. А потім з допомогою інтернету переслати адресату. Розглянемо кілька найбільш цікавих.

Програми, що дозволяють зробити скан без сканера

  • Evernote. Найбільш популярна програма для отримання електронної копії документа, потужна платформа для зберігання даних. Дозволяє створювати, зберігати різні файли, користуватися ними в потрібний момент. У програму входить спеціальна камера, яка починає працювати, як тільки вона запущена і документ спійманий в фокус. Вона сама зробити фото потрібної області.

РАДА. Щоб додаток змогло розрізняти і правильно підлаштовувати краю, знімок треба робити на контрастному фоні.

  • Google Drive. Багато користувачі оцінили зручність використання Google диск. Вони дозволяють зберігати на них великий обсяг інформації і користуватися нею з будь-якої точки світу, де є інтернет. З допомогою спеціального «+» та пункту меню «скан» завжди можна додати нову картинку або скан документа.

  • CamScanner. Якщо два перших варіанти можна віднести до універсальних, то ця програма, написана спеціально для сканування документів. Програма проста у використанні, має зрозумілий інтерфейс і управління. За рахунок безлічі налаштувань дозволяє досягти оптимального результату.
  • Office Lens. Програма розроблена компанією Microsoft. Дозволяє робити не тільки фото документів, але й, приміром, презентаційні дошки, візитки і багато іншого. Всі дані зберігаються в хмарному просторі на One Drive.
  • Adobe Fill and Sign DC. Розроблено компанією Adobe і дозволяє розпізнавати навіть не читаються, «замилені» тексти. Прямо в програмі можна редагувати документ, надати йому яскравість, чіткість і відправити адресату по інтернету.

Всі ці програми можна скачати: для смартфонів на Android з PlayMarket, для яблучної платформи з AppStore. Після установки, запустіть програму і натисніть кнопку «сканувати».

ВАЖЛИВО. Скановане зображення вийде більш високої якості, якщо з паспорта зняти обкладинку.