Як надути матрац без насоса

Накачування надувного матраца з вбудованим насосом. Нам знадобиться сам матрац, електронасос і найближча розетка.

Заносимо виріб в опалюване приміщення з температурою повітря не менше 15 градусів. Матрац погано переносить холод і близьке розташування джерел тепла.

Укладаємо матрац на рівну поверхню, на ній не повинно бути гострих предметів, щоб не проткнути виріб. Слід захистити днище матраца міцної фольгою або брезентом.

На виріб не повинні потрапляти прямі сонячні промені. Якщо очікується підвищення навколишньої температури, то повітря слід злегка випустити. Не можна перекачувати виріб, щоб уникнути його пошкоджень. Стежимо аби матрац не м'явся і не перегибался.

Накачування здійснюється до тих пір, поки матрац не стане рельєфним. Так шви його не ушкодяться, а при засипанні і лежанні на ньому власник матраца випробує максимальний комфорт.

Час від часу тиск повітря перевіряється, якщо на ньому сплять або лежать кілька осіб, то, можливо, матрац слід трохи «приспустити». Для його здування досить просто відкрити клапан.

Як надути матрац надувний матрац без використання насоса

Не завжди в комплектації матраца передбачається наявність вбудованого насоса. Можна використовувати альтернативні способи накачування, наприклад, ножний або ручний насос. Не можна качати матрац компресором автомобіля або іншими пристосуваннями з високим тиском. Не варто надувати виріб більше ніж на 85% обсягу.

Якщо немає насоса, то надути матрац можна феном, пилососом і навіть пакетом

Способи і підручні засоби

Використовуємо пилосос

Беремо пилосос, під'єднуємо тонку насадку приладу до вихідного отвору і з'єднуємо з отвором матраца. Включаємо прилад і чекаємо, поки матрац накачается до потрібної жорсткості.

Надувши матраца феном

Робиться це досить просто. Включаємо фен у розетку, включаємо режим «холодне повітря» і починаємо качати. Цей спосіб більш тривалий, ніж надувши вбудованим або звичайним насосом, але теж дієвий. Головне, не надувати виріб гарячим повітрям, який може пошкодити виріб.

Надув матрац великим сміттєвим пакетом

Цей спосіб надування дуже зручний на природі, на дачі або у випадках, коли ви випадково забули вдома звичайний нанос.

Беремо щільний пакет для сміття з великим об'ємом. Він не повинен бути пошкоджений. Відкриваємо на нашому матраці вхідний клапан, наповнюємо повітрям пакет, підганяємо обидві горловини по діаметру. Лягаємо тілом на мішок, переганяючи повітря з мішка в матрац. Продовжуємо такі маніпуляції до тих пір, поки матрац не буде повністю надутим.

Як робити не варто?

Якщо під рукою нічого не виявилося? Можна було б використовувати силу своїх легенів, надуваючи матрац ротом. Такі маніпуляції простіше виконувати чоловікові, але якщо поруч є пара міцних хлопців, то вдвох на надування матраца піде 15-20 хвилин. Краще відмовитися від цього методу і поберегти свої легені.

Якщо неподалік стоїть машина, то можна використовувати для надування вироби вихлопну трубу. Таким методом легко надути не тільки матрац, але і дитячий басейн і надувний човен для риболовлі. Достатньо спорудити перехідник і починати надувши. Мінуси цього способу в тому, що вихлопні гази і канцерогени руйнують виріб зсередини і просочуючись на поверхню, завдаючи шкоди здоров'ю.