Як зшити кишеньки на дитячу ліжечко

Кожна мама ретельно готується до появи малюка. Намагається максимально комфортно облаштувати кімнату і ліжечко для нього. Зручно повинно бути й самій мамі. Всі необхідні речі потрібно тримати під рукою.

Спеціально для цього передбачені кишеньки для дитячого ліжечка. Своєрідний органайзер для присипки, підгузників і брязкалець можна створити своїми руками.

Ми розповімо, як зшити кишеньки на дитячу ліжечко своїми руками.

Що знадобиться для виготовлення кишеньок

Перше, що необхідно буде зробити, це визначитися з забарвленням і підібрати тканину для майбутньої органайзера. Це може бути не один відріз, а кілька різних матеріалів.

Різної може бути й забарвлення як самих кишеньок, так і основи самого аксесуара для ліжечка.

Рада. Тканина краще вибирати натуральну, бавовняну.

А також вам знадобляться:

  • синтепон або будь-яка щільна тканина для наповнювача;
  • мереживо;
  • тканина для зав'язок (можна використовувати різні декоративні стрічки);
  • нитки;
  • шпильки;
  • голки;
  • вимірювальна стрічка;
  • ножиці;
  • крейду.

Як зшити кишеньки

Все дуже просто, з роботою впорається навіть починаюча господиня. Наша покрокова інструкція пропонує зробити всього 5 кроків, і у вашого малюка з'явиться красивий атрибут.

Робимо заміри

Найчастіше органайзер вішають на бічну стінку ліжечка. Її і треба виміряти. Якщо ліжечко стандартна, то її ширина становить 60 див. Тепер заміряємо висоту. Щоб стінка виявилася повністю закрита, беремо висоту 60 см (можна і менше).

Розкрій

Вирізаємо три квадрата розміром 60*60 см з обраного матеріалу: два квадрата з різнобарвної тканини і один з синтепону.

Для самих кишеньок беремо дві смуги. Одну 70*22 см — для верхнього ряду, другу 66*22 см — для нижнього ряду. По краях можна буде пришити декоративну тасьму або взяти тканину білого кольору і пришити її, підгинаючи краю.

Розташування кишеньок

На квадраті для лицьового боку виробу маємо смужки для кишеньок і пришиваємо. За їх нижньому краю з обох сторін робимо по одній великій збірці, щоб відділення було ширше під час використання.

Один від одного кишеньки відокремлюємо прострачиванием. По краю усього квадрата пришиваємо мереживо, збираючи її в складку.

Зшиваємо органайзер

Два квадрата кладемо лицьовими сторонами один до одного і з'єднуємо рядком з трьох сторін. Вивертаємо, пропрасовуємо виріб.

Зав'язки

Беремо 3 смужки тканини розміром 70*10 см, складаємо вздовж навпіл, пропрасовуємо. Краю, загинаючи всередину, прошиваємо. Отримані зав'язки, зігнувши петлею, з'єднуємо з самим органайзером. Виріб готовий.

Корисні поради

Органайзер буде дуже зручний у використанні, якщо ви створите за своїм побажанням. Тому перш ніж зшивати елементи виробу між собою, закріпіть їх шпильками. Оцініть отриманий результат за вашим смаком.