Як повісити балдахін на дитяче ліжечко

Дитина – найважливіше в житті батьків. Вони намагаються дати своєму «скарбу» все найкраще. Дитяча кімната займає значуще місце в житті малюка і її хочуть обставити як можна краще. Важливою деталлю є ліжечко, батьки намагаються дуже відповідально підійти до її вибору і підбором додаткових деталей, таких як балдахіни. Балдахін – спеціальний навіс над дитячим ліжечком, що дозволяє прикрити малюка. Є одним із способів захисту від настирливих комах, пилу та сонячних променів. В ліжечку з навісом йому затишно, безпечно і комфортно, захист від яскравого світла.

Про користь або шкоду балдахіна дискуссируют дуже багато. Одні вважають, що це «пилозбірники» і погано пропускає повітря, інші – що це досить-таки потрібна річ. Якщо ви все ж вирішили, що балдахін необхідний, то розглянемо, де і як краще закріпити його.

Варіанти розташування балдахіна

Вибір місця розміщення навісу пов'язано з вашими смаковими якостями. В залежності від місця розташування визначається, як тканина буде висіти, і як складуться складочки.

Якщо ліжко стоїть уздовж стіни, то рекомендують ставити тримач посередині бічного бильця ліжка. Якщо ж розташування ліжечка по ширині від стіни, то держатель краще встановлювати у головах. Варіанти розташування балдахіна:

 • Посередині над ліжечком. Полотно спадає з підставки і формує будиночок з трикутним дахом. Варіант для сильної половини.
 • Розташування у головах. Полотно спадає на фронтальну частину ліжечка малюка. Цей варіант вибирають для дівчаток і старших діток.
 • Уздовж всього периметра. Для цього формується спеціальний каркас. В основному це окрема конструкція, але може бути і продовження ліжечка. Балдахін утворює, як би кокон, для малюка, чотири тканинні стінки і стелю. Універсальний варіант, прийнятний для обох дітей. Зараз найпоширеніший і популярний для оброблення великих ліжок.

Рада. Якщо ви вибрали варіант розміщення власника посередині перил, то придбайте, щоб він не подряпав шпалери і стіни.

Як правильно зібрати балдахін

Мало тільки купити навіс, важливо якісно причепити кріплення, і розвісити тканина.

Правила установки:

 1. Щодо місця розташування ліжечка, вибираємо місце кріплення.
 2. Гвинтами прикріплюємо штатив до нашої поверхні (ліжечку, стіни, стелі).
 3. Визначити палицю держателя на верхню частину штатива.
 4. Прикріплюємо тканина з кільцями.
 5. Відрегулюйте висоту держателя.

Важливо. Обов'язково перевірте надійність конструкції після установки.

Як правильно навісити полог над ліжком, якщо ви пошили самі

 • Можна використовувати стрічки, щоб закріпити на тримачі.
 • Пришити до балдахін липучки або гумки.

Рада. Періть полог дуже часто, щоб запобігти накопичення пилу.

Як прикріпити балдахін на ліжечко в залежності від виду кріплення

Вид кріплення пов'язаний з розташуванням, і яким чином ви поставили ліжечко.

Існує 4 способи прикріплення балдахіна:

 1. Корона. Це полукаркасная конструкція, яка кріпиться на стелю. Має форму обідка, на якому в самому кінці закріплюється тканина.
 2. Конструкція, яка кріпиться до стелі або стіни.
 3. Конструкція з каркасом. Являє собою чотири підпірки по кутах, які зверху зчіплюються один з одним.
 4. Конструкція на підставці.

Як закріпити балдахін з кронштейном кроватным

Для того щоб закріпити пристрій на ліжечко, нам знадобиться спеціальні гвинти та затискачі. В основному вони йдуть вже в комплекті, але також ви зможете купити в будь-якому будівельному магазині. Якщо прикріпити балдахін посередині бічної частини ліжечка, то полотно зможе закрити майже всю ліжечко дитини. Якщо закріпити у головах — прикриється невелика частина ліжечка, але перевагою буде подача свіжого повітря.

Як кріпиться балдахін на стіну

Завдяки такому виду можна облаштувати балдахін будь-якої довжини. З'єднуємо всі деталі конструкції і встановлюємо на неї необхідні кріплення. Потім відрегулювати висоту і вмонтувати в стіну. Розпрямити тканину, щоб вона рівномірно накрила ліжечко.

Як встановити балдахін з кріпленням підлоговим

Якщо місце ліжечка вашого чада може змінюватися, то краще вибрати цей полегшений варіант, так як при необхідності конструкцію можна легко перенести. Установка такого кріплення не складе особливої праці. Необхідно викласти всі частини акуратно на підлозі і по інструкції з'єднайте їх між собою. Скріпіть дві частини штанги і вставити її в пройму на підставці (вона виконує функцію основи), потім закріпіть несучу частину і овальний або круглий тримач. Визначте і виставте висоту механізму. Тепер повісьте полог і красиво розправте складки.

Як вішати балдахін з кріпленням на стелі

Балдахін, прикріплений до стелі, відрізняється своєю оригінальністю і красою. Батьки дуже часто вибирають саме цей тип кріплення для кімнат своїх чад. Така ідея, нерідко, імпонує старшим дітям, які хочуть перейнятися героями казок. Опора надійно закріплена на стелі спеціальними болтами, до яких буде обмежений доступ і дитина не зможе розхитати.

Процедура установки:

 1. Вибрати місце, де буде стояти ліжко.
 2. Потім, зробіть позначку на стелі, де буде тримач. Карнизом може служити металева стрічка, закріплена гвинтами.
 3. Полог можна закріпити різними способами: гачками, опліткою або липучками.
 4. Для закриття місця кріплення використовуйте стрічки, додаткову тканину або зробіть інший модний та ексклюзивний декор.

При такому вигляді прикріплення довжина фіранки виходить досить велика, її можна регулювати, використовуючи різноманітні банти, стрічки та ін. Дитина дуже зрадіє такому навісу, тому що він буде нагадувати чарівний будиночок.

Довідка: кріпити металеву стрічку слід так, щоб вона торкалася стіни.

Дизайнерські варіанти, як можна прикрасити дитячу ліжечко

Сучасний дизайн кімнат дуже незвичайний. Може вміщати в себе складові різних стилів. Таких, як прованс, скандинавський та інші. Дизайн приходить до того, що виникають самі незвичайні рішення в інтер'єрі.

Для прикраси кріплення можна використовувати різні техніки:

 • включити ковані вироби;
 • широкі смуги або ще вони називаються петлі;
 • люверси – клепані металеві кільця;
 • гофрована тасьма – стрічка з петлями, яка пришивається до краю виробу.

Проаналізувавши всі позитивні та негативні якості при декоруванні дитячого ліжечка, ви зможете вибрати самий красивий, зручний і ексклюзивний варіант балдахіна. Отже, виявивши свою активність і зусилля, ви зробите для вашого малюка неповторний варіант декору ліжечка, в якій він буде почувати себе комфортно і безпечно. А неперевершені кольори, що оточують дитину у власній кімнаті, перенесуть його у світ казки, і він відчує себе справжнім принцом або принцесою.