Як вибрати автомобільний холодильник

Холодильник для автотранспорту не річ першої необхідності, він необхідний людям, які багато подорожують або у випадках, коли робота пов'язана з тривалими переїздами.

Автомобільні холодильники можуть бути у вигляді звичайної холодильної сумки, або підключатися до прикурювача і харчуватися електроенергією. Сумка буде зберігати холод відведений їй виробником час, а харчується по мережі холодильник самостійно виробляти охолоджуючу дію на продукти, як звичайний домашній холодильник, тільки в рази менше.

Види автомобільних холодильників

Минихолодильники, що підключаються в прикурювач транспортного засобу, мають кілька видів:

  1. Термоелектричні моделі. Всередині знаходиться невеликий вентилятор і термоелемент, в робочий стан приходить або від мережі електроживлення, або від прикурювача. Вживання енергетичного запасу – низьке. Займає мало місця. Єдині мінуси – не вміє заморожувати і досить повільно виробляє охолодження.
  2. Моделі абсорбційні. Працює від так же джерел, що і попередній вид, але додається можливість роботи за допомогою газу. Хладоген циркулює всередині трубок, що дозволяє проводити швидке охолодження продуктів. Так само він досить компактний і трохи витрачає енергії. Чутливий до нахилам, перевищує 30 градусів – перестає працювати із-за порушеного пересування хладогена.
  3. Компресорні моделі. У ролі хладогена виступає фреон, тому по будові такий вигляд нагадує звичний холодильник. Всередині багато місця, і досить швидке охолодження. Негативні риси такого вибору – вага, висока ціна. Такі моделі не працюють на газу.
  4. Гібридне обладнання – дорогий варіант, який пропонує власнику кілька варіантів охолодження.

Ми радимо вибрати автомобільний холодильник з компресором.

Переваги сумки-холодильника

Тривало проводження часу в машині призводить водія до думки придбати сумку-холодильник. Особливо це стосується завзятих рибалок, мисливців чи просто мандрівників.

Термобокси допомагають зберегти свіжість продуктів під час відносно нетривалих поїздок. Запасів вистачить на невелику групу людей, тим більше, що таких сумок може бути кілька. Чому обирають сумку холодильник:

  • низька вартість;
  • легкість у використанні;
  • зберігає температуру продуктів до п'яти годин;
  • підключається до прикурювача;
  • можна використовувати тривалий час, наприклад, у подорожі.

Чим відрізняються ізотермічні сумки

Такі сумки зберігають температуру продуктів певну кількість часу, працюють на зразок термоса. Зручно, що такі моделі можна використовувати без підключення до електроживлення. Сумка допоможе зберегти температуру на короткий час.

За яким принципом працюють адсорбційні моделі в автомобілі

Такі холодильники містять всередині насос, що працює під дією тепла, яке поєднується з холодоагентом і воднем, утворюючи тиск. Такі моделі можуть і підігрівати продукти при необхідності, а робота їх у режимі охолодження не переривається. При цьому моделі можуть працювати і від домашньої розетки, і від прикурювача.

Зручно те, що конструкція цього холодильника закрита, і ніякі частини не заважають його встановлювати там, де водієві буде зручно.

Плюси і мінуси низькотемпературних камер

Такі моделі удароміцні. Можуть підключатися до прикурювача, і до мережі електроживлення. В залежності від типу можлива робота від газу. Зручний у використанні, але до мінусів відносять його досить високу ціну.