Для чого потрібен парогенератор

Останнім часом з'являється все більше нових побутових пристроїв, що істотно полегшують прибирання в побуті. Одним з них є парогенератор, але поки що далеко не кожен знає, що це таке і для чого він потрібен. Між тим, з таким агрегатом у домашніх умовах ви можете заощадити величезну кількість часу і сил, які приємніше провести з рідними, ніж витрачати на прибирання.

Отже, що ж це таке? Це електронний прилад, призначений для прасування і очищення різних поверхонь. Принцип його роботи нескладний: всередину заливається вода і, потрапляючи на нагрівальний елемент, перетворюється в пар, який за допомогою тиску рухається по шлангу до самого праски.

Різновиди парогенераторів

Вибір такого пристрою ускладнюється різноманітністю моделей, наданих у магазинах. Всі вони мають різні характеристики і відрізняються один від одного. Щоб не помилитися з вибором і підібрати ідеальний парогенератор, який підійде вам по всіх параметрах, розглянемо докладніше, якими вони бувають.

Види:

  • для одягу;
  • для прибирання;
  • професійний парогенератор;

Перша модель здатна повністю замінити праска. Крім того, з прасуванням вона справляється набагато краще звичайної праски. Ви зможете також відпрасувати штори, помити вікна або м'які меблі. Агрегат для збирання найчастіше застосовується в комерційних організаціях — це той же самий звичайний пилосос, але всередині у нього не мішок для пилу, а спеціальний пристрій, що виробляє пар.

Професійна модель поєднує в собі функції перших двох, але її рідко можна зустріти у когось вдома через високу вартість і занадто широкого функціоналу, який навряд чи знадобиться у звичайних побутових умовах.

Як можна використовувати парогенератор

Головним аргументом на користь парогенератора перед звичайними побутовими приладами є його деяка універсальність.

Ось деякі функції цього пристрою:

  • Дуже якісне отглаживание речей, доповнене дезінфекцією. Це основна здатність парогенератора, якою користуються практично всі його володарі. Він успішно справляється з будь-якими видами тканин, не залишаючи слідів, розгладжуючи складки і не пошкоджуючи тканину. Якщо у вас багато делікатних речей, є можливість придбати додаткову насадку, тоді одяг точно залишиться в порядку.
  • Позбавлення від неприємних запахів, дезінфекція. Це може бути корисним, якщо яку-небудь річ не можна прати або це дуже трудомісткий процес, повторювати який можливо тільки через великі проміжки часу.
  • Очищення килимових покриттів або м'яких меблів. Тепер не доведеться звертатися в клінінгове агентство, щоб очистити улюблений диван або килим у залі. З допомогою парогенератора можна з легкістю впоратися з усіма цими завданнями самостійно, заощадивши час.

  • Очищення будь-якої твердої поверхні — ваш підлогу завжди буде чистим при мінімальних зусиллях. Бруд, наліт або пил прибирається за лічені хвилини.

Переваги парогенератора

Ми перерахували основні функції цього приладу. Якщо ви ще не визначилися з вибором, назвемо переваги.

Парогенератор істотно заощаджує ваш час на прибирання. Він також здатний очищати різні поверхні без застосування додаткових миючих засобів. Здатний впоратися з самими грубими і драпірованими тканинами, розгладжуючи всі складки. Нейтралізує неприємні запахи, дезинфікуючи речі і не пошкоджуючи їх структуру.

Таким приладом можна мити навіть вікна. Парогенератори дуже часто застосовуються в різних організаціях, тому ваша квартира, очищена за допомогою цього професійного агрегату, буде ідеальна за всіма показниками чистоти.

ВАЖЛИВО! При виборі побутового приладу звертайте увагу на кілька параметрів: потужність, габарити, об'єм резервуара для води. Особливо важливим буде останній пункт, адже від цього залежить рівень комфорту при використанні. Занадто маленький відсік призводить до того, що під час прибирання доводиться постійно доливати воду. Таким чином, зводиться нанівець і зручність, економія часу. Будьте уважні!

Тепер ви знаєте, що таке парогенератор, навіщо він потрібен і на що слід звернути увагу при виборі моделі.