Як вибрати винний шафа для будинку

Винний шафа відмінно підходить для тривалого збереження вина, завдяки своїм особливостям і властивостями. Він здатний підтримувати певні вологість (вище 50%) і температуру, що забезпечує стабільність в цьому плані. Пристрій не дає проникати природного та ультрафіолетового світла.

Пристрій винного шафи

Агрегат оснащений вентиляцією, що гарантує відсутність утворень у вигляді цвілі і грибка, а також небажаних запахів. Крім вищеописаного, користувач може насолоджуватися охолодженим напоєм.

Завдяки мотора-компресора здійснюється пониження градуса тепла. Ще одна здатність пристрою: захист від вібрації. Цьому сприяють піддони та спеціальний метод кріплення компресора.

Сама конструкція представляє з собою невеликий шафа, всередині якого вбудовані висувні (в деяких моделях) полки. Вони якраз і призначені для зберігання пляшок. Такий агрегат може мати різні параметри — в залежності від виду.

Основні види винних шаф

Як вибрати винний шафа? Існує безліч різновидів, однак, у статті будуть розглянуті тільки ті, що користуються особливим попитом.

  1. Температурні. Відрізняються недостатньо тривалим часом вмістом виробів. Розрізняють кілька рівнів: двухтемпературные (забезпечує витримку до 10 градусів тепла), трехтемпературные (в такі вбудовані три відділення, в яких градус тримається до позначки 20), мультітемпературние (в них можуть входити більше 10 ділянок, в кожному з яких 7' — 21').
  2. Кліматичні. Цей вид повністю схожий з функціоналом погребів, в яких залишають рідину спеціально для витримки. З їх допомогою вино здатне «дозріти» і розкрити свої смакові якості. Так як створюються сприятливі умови для цього процесу, а саме — температурний режим в проміжку від 10 до 14.

Крім представлених визначаються види ще й за кількістю просторів: однозональні і багатозональні. Останні з них можуть включати в себе близько 5 зон, щоб тримати велику кількість різних вин.

Винні шафи яких виробників визнані кращими

Як вибрати винний шафа для дому?

  1. Dunavox. Видається з собою першу різновид з мультитемпературным рівнем. Забезпечує роботу без шуму і гулу, мало споживає електроенергії. Його кольорова підсвітка радує око користувача.
  2. Shivaki. Здатний вмістити всередину себе близько 30 виробів. Також працює безшумно і з низьким показником витрати енергії. Легкий в управлінні. Користується великою кількістю позитивних відгуків.
  3. Vestfrost. Управляється електронним методом, сенсорна панель. Приємний зовнішній вигляд. Бюджетний варіант.