Перемикання розкладки клавіатури в linux mint

Linux Mint — це безкоштовний дистрибутив операційної системи з відкритим вихідним кодом (ОС), заснований на Ubuntu і Debian, для використання на машинах, сумісних з x 86 x-64. Іноді незвичність користування системою підштовхує користувачів міняти Лінукс Мінт на інші. Наприклад, Microsoft.

Linux Mint

Mint розроблений для простоти використання і готового до використання інтерфейсу, включаючи підтримку мультимедіа на настільних ПК. Операційна система простіше в установці, ніж більшість дистрибутивів Linux. Mint включає в себе програмне забезпечення, необхідне для електронної пошти та онлайн-функцій, а також підтримку мультимедійного контенту, будь то онлайн або з власних файлів користувача і фізичних носіїв.

На відміну від більшості дистрибутивів Linux Mint включає в себе власні сторонні плагіни для браузера, Java, медіа-кодеки і інші компоненти, щоб забезпечити підтримку загальноприйнятих стандартів. Ця підтримка дозволяє відтворювати DVD і BluRay, а також Flash для потокової передачі мультимедіа.

ДОВІДКА! Хоча операційна система включає в себе брандмауер, Mint стверджує, що не потребує захисту від шкідливих програм. Mint сумісний з установником Ubuntu, який забезпечує доступ до 30 000 існуючих безкоштовних застосувань з відкритим вихідним кодом.

Існує кілька різних настільних версій Mint, включаючи Cinnamon, GNOME, XFCE і KDE, для кращої підтримки різного обладнання. Операційна система також надається в альтернативному випуск Linux Mint Debian Edition для тих, хто знайомий з Linux. Це видання вважається менш інтуїтивним і зручним для користувача, але також більш швидким і більш чуйним.

Як перемкнути розкладку клавіатури в системі

При першій настроювання Linux Mint / Cinnamon вам буде запропоновано вибрати розкладку клавіатури під час початкового налаштування. Якщо вам потрібні додаткові розкладки клавіатури, виконайте наступні дії:

  • Відкрийте меню та натисніть Налаштування системи
  • Натисніть на клавіатуру
  • Перейдіть на вкладку «Макет», а потім на знак «плюс» у лівому нижньому куті
  • Знайдіть і виберіть розкладку клавіатури, яку ви хочете, і натисніть Додати

Якщо ви хочете включити поєднання клавіш для простого перемикання між розкладками клавіатури, натисніть «Параметри», розгорніть розділ «Переключення на іншу розкладку» і виберіть потрібну комбінацію клавіш.

ДОВІДКА! Коли ви закінчите, ви можете легко перемикати клавіатуру через меню клавіатури в нижньому правому куті екрану (або через поєднання клавіш, яку ви визначили на попередньому кроці).

Як встановити розкладку системи

Для початку вам необхідно відкрити Налаштування. Потім відкрийте Диспетчер налаштувань. Відкрийте «клавіатура» і виберіть «Розкладка» (вкладка вгорі) . Після цього приберіть галочку «Використовувати системні налаштування за замовчуванням» , після чого слід видалити поточну клавіатуру і додати нову. Установіть прапорець біля напису » встановити цю клавіатуру за замовчуванням».

Мовна підтримка включає переклади, а також пакети, пов'язані з перевіркою орфографії, синонімами, перенесеннями словники та словники, які розширюють ваші можливості в таких програмних додатках, як LibreOffice.

  • Меню запуску ‣ Налаштування ‣ Мови.
  • Натисніть Встановити / Видалити мову

Якщо поруч з вашим мовним стандартом ви бачите ярлик з повідомленням про відсутність деяких мовних пакетів, виберіть свій мовний стандарт і натисніть «Встановити мовні пакети».