Знак нескінченності на клавіатурі

В сучасному світі велика увага приділяється розвитку передових технологій і розробці пристроїв. Неможливо уявити наше життя без техніки, навколишнього нас в повсякденних справах. Серед високотехнологічних пристроїв є різні пристосування, що полегшують життя. Вони дають можливість економити час і домагатися найкращого результату з найменшими витратами сил і енергії.

Знаки на клавіатурі

Передові розробки увійшли практично всі сфери людської діяльності, де потрібна автоматизація праці. Також вони стали звичними і в повсякденному житті. Наприклад, у більшості людей вдома є комп'ютер з безліччю підключених до нього пристроїв, що виконують спільне завдання і забезпечують нормальне функціонування системи. Ще відносно недавно це здавалося неможливим і було великою рідкістю.

ДОВІДКА! Комп'ютер, будучи потужною обчислювальною машиною, потребує забезпечення складних програмувальних процесів іншими пристроями. Він представляє особливий інтерес для майбутніх відкриттів.

Однак, сьогодні в статті ми поговоримо не про всіх комп'ютері. Мова піде про клавіатурі, незамінною для забезпечення нормальної роботи. Ми розповімо про її призначення і приховані можливості, які залишаються невідомими для більшості користувачів.

Клавіатура була придумана спочатку в якості засобу для введення інформації за допомогою спеціальних кнопок(клавіш). Але не всі символи можна винести на кнопки. Чому? А тому, що їх дуже багато. Правда, малюнки і картинки вставляти не можна. Протягом багатьох років її дизайн змінювався, але незмінною залишалася основне завдання:

 • За допомогою неї ми вводимо текстові символи і будь-яку інформацію.
 • Використовуємо при іграх для виконання різних дій.
 • Застосовуємо для написання кодувань.
 • Завантажуємо програми і відкриваємо діалогові вікна системи.
 • Набираємо спеціальні символи за допомогою комбінацій.
 • У разі відключення миші, вона може стати основним засобом для роботи і відновлення налаштувань.

ВАЖЛИВО: Деякі комбінації особливо корисні при зависанні або відключенні техніки. Рекомендуємо запам'ятати їх для подальшого використання.

Стандартні клавіші з подвійними знаками — як їх використовувати?

Всім знайома класична версія клавіатури. Вона являє собою пристрій прямокутної форми, що підключається до комп'ютера, з рівномірно розташованими кнопками. Кожна з кнопок несе в собі інформацію про певний знак, закріпленому за нею. При натисканні на відповідну кнопку на екрані відображається один з можливих символів.

Це може бути знак копірайту, параграфа, множення, наголоси, температури, знак з хрестиком, знак долара, євро, кореня або, наприклад, можна поставити корінь, вертикальну паличку, знак цитати, собаку, безліч знаків пунктуації та інших важливих символів. Вони вводяться з допомогою кодів. І якщо плюс і мінус, а також діаметр або метр можна знайти на клавіатурі, то знак нескінченності або рубля введеться тільки через код. Коди діють на різних марках комп'ютерів. Виводиться знаки будуть навіть, якщо звичайний Asus замінити на MAC.

ВАЖЛИВО: Всі кнопки повинні займати свої встановлені місця. При розбиранні з метою очищення запишіть розташування клавіш для правильного складання.

Всі символи поділяються на текстові, графічні, числові, що представляють різноманітність кодувань. Звичайний користувач без спеціальних навичок і знань в області комп'ютерних технологій користується далеко не всіма можливостями техніки. Вводяться і в ворді, і в соц мережах. На телефоні вони також відображаються.

Найчастіше, новачки цікавляться, як поставити знак ділення або градуса Цельсія, також римські цифри. Звичайні знаки, на зразок коми, помножити, апостроф або твердий знак, також набираються через alt коди. На ноутбуці або андроїд зовсім необов'язково замість російської мови вибирати англійська. Римську цифру, до речі, легко набрати з англійської розкладки. Створення авторського символу поки не передбачено. Всього символів налічують приблизно кількох тисяч.

Для нормальної роботи середньої новачка і любителя досить базового набору команд. Якщо ж ви хочете розширити свій кругозір, або у вас з'явилася термінова необхідність дізнатися більше про можливості вашої техніки, ми пропонуємо розглянути список можливих символів і знаків, які можуть бути набрані за допомогою стандартного клавіатурного введення.

ДОВІДКА! Якщо довго не вдається знайти потрібний знак, то можна скопіювати з інтернету і вставити.

Незалежно від моделі та типу пристрою, на всіх системах принцип роботи буде приблизно однаковий, тому ми представимо загальний план активації символів. Оскільки всі вони поділяються на кілька рівнів (по складності натискання і відображається піктограма), умовно розділимо їх на три групи:

 • Нанесені на кнопки звичайні знаки. (Знак питання — питальний чи окличний знаки)
 • Символи, для активації яких використовуються комбінації або гарячі клавіші.
 • Складні комбінації кнопок, що викликають різні програми.

В залежності від того, що саме ви хочете освоїти, виберіть один із запропонованих пунктів для вивчення. Ми розповімо про все по порядку і розпочнемо з самого простого набору.

Як було сказано вище, на деяких кнопках крім основного символу існує зображення другорядного знака, зазвичай воно менше за розміром. Розробники вирішили зробити пристрій компактним і деяким клавішах відвели відразу кілька знаків. Щоб активувати такі знаки, як відсоток, решітка, зірочки та інші, потрібно скористатися наступним алгоритмом:

 1. Освойте перемикання з маленьких літер і назад за допомогою Shift.
 2. Виберіть цікаву для вас кнопку із зображенням потрібного знака.
 3. Натисніть на неї, при цьому утримуючи затиснутою кнопку Shift.
 4. В деяких випадках потрібно змінити розкладку на латиницю.

ВАЖЛИВО: Необхідно проводити одночасне натискання, інакше нічого не вийде.

Спеціальні кодові знаки, про які мало хто знає

Зазвичай з попереднім варіантом люди стикаються випадково, при необхідності використовувати відсотки або вигуки в текстових документах. Якщо у вас вийшло освоїти перший рівень і відкрити для себе нові знання, можна приступати до вивчення наступного пункту.

На даному етапі належить познайомитися з використанням комбінації клавіш Alt з іншими для введення незвичайних значків. Як зрозуміло з опису, правильне виконанням команди буде полягати в наступному:

 1. Знайдіть на клавіатурі кнопку з написом Alt.
 2. Натисніть і утримуйте її.
 3. Після цього натисніть на іншу цікаву для вас клавішу з позначенням цифри на NumPad.
 4. Можна вводити ціле число, наприклад, Alt + 123. При цьому утримуючи Alt і, не відпускаючи до повного введення бажаної комбінації.
 5. Після цього на екрані повинно з'явитися відображення бажаної фігури.

Існує багато різних зображень, одержуваних даними способом, їх кількість налічується до декількох сотень і більше. Ми розглянемо десять можливих варіантів. При бажанні вивчити повний список елементів, що можете випробувати цей алгоритм для кожної кнопки і записати найбільш вдалі з них.

 • Починається послідовність з поєднання з 1. Вийде милий смайлик.
 • При комбінації з двійкою з'явиться чорно-білий смайлик.
 • Після цього йде колода карт. На трійці розташовані черви.
 • Четвірка — бубни.
 • П'ятірка позначає трефи.
 • Для пік використовуйте поєднання з шісткою.
 • Потім йде Alt+7 для позначення точки посередині рядкової прописи.
 • Для 8 квадратик з закругленими кутами.
 • 9 намалює гурток.
 • 10 виведе на екран чорний квадрат з білим колом всередині.
 • Далі йдуть: символи чоловічої і жіночої статі, мелодії, сонця, стрілок, подвійного вигуки...

Все це ви можете надрукувати за допомогою класичних символів на звичайній клавіатурі. Можете також спробувати змінити розкладку, від цього теж багато залежить. Друкуйте нестандартні зображення і дивуйте співрозмовників, адже такі знаки використовуються дуже рідко і практично не зустрічаються в класичних текстах.

ПОРАДА: Найбільшою популярністю такий спосіб користується в соціальних мережах, де необхідно залишати коментарі та доповнювати їх різними смайликами і фігурками.

Для чого потрібні гарячі клавіші, секретні комбінації і як їх включити?

Якщо все це ви вже знали і хочете навчитися чомусь новому, ми радимо прочитати про список комбінацій. Дані комбінації складаються з двох і більше кнопок. Вони більш складні для виконання і зазвичай застосовуються в екстрених ситуаціях для активації меню або панелі керування. У разі необхідності можна знайти список різних команд, виконуваних за допомогою кнопок. Ми представляємо список деяких важливих комбінацій, які можуть стати в нагоді:

 1. Одночасне натискання Alt+Ctrl+Delete викличе диспетчер з закриттям всіх діалогових вікон.
 2. Затискання Win+R дозволить відкрити вікно «виконати», за допомогою якого можна запустити будь-яку програму.
 3. Поєднання Win зі стрілками забезпечує стиснення вікна і переміщення його у відповідну обраної стрілкою бік.
 4. Ctrl+Shift+Tab допомагає перегортати відкриті вкладки.
 5. Win+D дозволяє користувачеві здійснити відкриття і закриття робочого столу.

В залежності від моделі комп'ютера і використовуваної в ньому операційної системи, сполучення клавіш можуть змінюватися і використовуватися для різних цілей. Більш детальну інформацію можна знайти в Інтернеті на сторінці з характеристиками і описом пристрою.

Описані вище комбінації варто запам'ятати на випадок вимкнення чи несправності комп'ютерної миші. Більшість користувачів не уявляють роботу без мишки і не знають інших способів активації системних програм, що істотно ускладнює завдання при її поломки.