Як укласти волосся феном самій собі

З допомогою фена можна створити індивідуальний образ, зробити красиву і стильну укладку самостійно. Щоб зробити об'ємну зачіску, слід дотримуватися певних правил, знати, як виконати укладання на волоссі різної довжини з допомогою фена. У цих приладів існують різні насадки для застосування.

Одним з ефективних насадок є прилад з соплом. Це наконечник, він має вузьку форму в кінці. Насадка дає можливість направляти повітряний потік на різні частини, виконати стильну зачіску.

Основні правила укладання волосся феном самій собі

Ще одним ефективним феном вважається дифузор. Його використовують, щоб створювати об'ємні зачіски. Існують професійні фени з закругленими щітками. Вони є зручними для тих, у кого короткі стрижки середньої довжини волосся.

Фен з насадкою у вигляді круглої щітки може підкрутити кінці, зробити їх більш пишними. Такі щітки бувають: середнього розміру, великі, маленькі.

Коли у жінки довжина волосся вище середнього, то рекомендується вибирати великі насадки. Для коротких підходять невеликі гребінця. Фени з обертовою щіткою є найбільш ефективними. При їх використанні слід піднести насадку до кінців, потримати його, поступово локони почнуть завиватися. Крім цього за допомогою них просто сушать прядки, створюють зачіски в будь-якому стилі.

Укладання феном на середні волосся

Як укласти волосся феном самій собі? Багато дівчат з середньою довжиною застосовують різні засоби. З допомогою фена можна створити натуральні пасма, надати їм доглянутий вигляд.

Щоб зробити їх кучерявими і гладкими застосовуються наступні засоби та прилади:

  • Лаки;
  • Гребінця закруглені, бігуді, різні насадки;
  • Спеціальні засоби (бальзами, спреї, віск).

Якщо стрижка виконана професійно, то її можна легко змоделювати. Помивши голову, слід приступити до укладання. Для тонкого волосся можна скористатися невеликим рівнем нагріву повітря, тому що гаряче повітря може нашкодити волоссю.

При укладанні прилад краще тримати на відстані 10 см від себе. Не рекомендується використовувати його занадто часто, тому що волосся можуть стати тьмяним, сухими. Також можна нанести спрей, здатний захистити прядки.

Важливо: Слід поділити на невеликі частині волосяний покрив, укласти їх. Починати укладання слід з потиличної частини. Накручуючи локони на закруглену щітку, можна виконати вишукану зачіску. Слід направляти повітря зверху вниз, щоб вони блищали. Далі рекомендується нанести на пасма фіксатор.

Укладання феном на довгі локони

Стилісти дають свої рекомендації, як укладати локони. З допомогою спеціальних засобів і відповідних інструментів, можна виконати красиву зачіску на довгому пасмах. При цьому застосовується кругла гребінець з гострим кінцем.

Також можна мазати арганова олія, використовувати мус, лак, щоб зробити їх більш пишними. Просушивши вимиті пасма, необхідно приділити увагу коріння. При цьому кожне пасмо можна витягувати, адже потрібно пишна зачіска.

Укладання феном на коротке волосся

Порівняно з довгими локонами власницям коротких стрижок можна не витрачати свій час на миття голови, на створення складної зачіски. Красиво укладене короткі пасма створюють стильний образ. Коротку стрижку можна зробити недбалою, в той же час елегантною.

Щоб зачіска була стійкою, привабливою, необхідно правильно вибирати інструменти та засоби, призначені для укладання. З міццю мусу, воску, гелю можна легко закріпити зачіску.

Пасмочки, що стирчать вимагають міцної фіксації, а легкі – більш поміркованою. Вам може знадобитися щітка з довгим, гострим кінцем. За допомогою щітки можна виконати рівний проділ, поділити зачіску на різні частини — окремі локони.

Фен для укладання підійде напівпрофесійний, має: холодне, гаряче повітря. Утюжок потрібно для того, щоб вирівняти пасма, для створення прямих локонів. Для початку, слід помити голову шампунем. Далі можна застосовувати бальзам, кондиціонер. Потім слід укласти зачіску.

Як правильно укладати волосся феном для обсягу

Багато людей неправильно сушать волосся феном, це може призвести до погіршення їх стану. Щоб правильно їх підсушити, необхідно дотримувати деякі правила:Рекомендується укладати феном не дуже мокрі пасма;

  • Не слід робити укладку, коли вода є ще на кінцях волосся. Вони повинні бути на 60% сухі;
  • Важливо пам'ятати про те, що локони необхідно просушити на кінцях, також біля коренів. Адже багато дівчат сушать волосся, не приділяючи уваги коріння. Сушка біля коренів дає можливість зробити натуральний обсяг. З допомогою фена можна виконати чудову укладання;
  • Використання засобів для створення пишноти біля коренів. Також слід вбивати кошти прямо біля коренів. Робити це можна кінчиками пальців. Після цього можна укласти волосся феном, необхідно обов'язково починати від коренів, спускатися нижче, як би позбавляючись від вологи. Також можна застосовувати спеціальну щітку, яка допоможе вам видалити залишки води. Пасма слід плавно розчісувати під час сушіння.

Важливо: якщо у вас є чубчик, то необхідно відокремити її від волосся до моменту сушіння. Красива зачіска — це головна складова частина будь-якого привабливого образу. За допомогою інструментів, спеціальних засобів, можна зробити чудову зачіску.