Які секрети прибирання в готелях розповіли покоївки

Іноді слово «прибирання» стає чимось на зразок лайки. Ми відкладаємо її до вихідних або ще більш довгий ящик. Це тягнеться і тягнеться, і все ж доводиться витрачати дорогоцінний вихідний для наведення порядку в квартирі. Але процес цей можна значно спростити. Поділилися Секретами покоївки, а ми поділимося з вами.

Які правила діють для покоївок під час прибирання

Дорогий готель асоціюється з чистотою і свіжістю. Дійсно, такі готелі надають послуги на вищому рівні, співмірні з ціною. А білосніжні простирадла і свіжість у номері – це заслуга компетентних покоївок. Але і для них діють правила прибирання:

  1. З відкритими дверима. Персонал повинен проводити прибирання тільки при відкритих дверях. Це дає гарантію, що покоївка не піддасться спокусі покопатися в речах постояльця. Порушення цього правила загрожує негайним звільненням.
  2. Дотримуватися написи на табличці. У деяких номерах готелів є таблички, на яких з одного боку написано «please do not disturb» («будь ласка, не турбувати»), а з іншого – «please make up room» («будь ласка, приберіть кімнату»). Цими табличками покоївки і керуються. Якщо ви не хочете, щоб у вашій кімнаті сьогодні прибирались, або не виходите з кімнати весь день, просто повісьте табличку відповідною стороною, і персонал не буде вас турбувати.
  3. Прибирання проводиться тільки при відсутності мешканців у номері. Зазвичай це відбувається в один і той же час, коли відпочиваючі на пляжі або на прогулянці.

Ось такі правила діють для покоївок. А тепер про хитрощі наведення чистоти, якими вони діляться.

Поради та лайфхаки з прибирання від покоївок

Чистота і свіжість в хороших готелях дійсно дивують. Якщо хочете досягти такої ж чистоти у себе вдома, зверніть увагу на наступні закономірності і поради:

  • Регулярність. Досить банальний, але дієвий рада. Зауважте, прибирання в готелях проводиться щодня. Якщо у вас немає такої можливості, встановіть правило проводити мінімальну прибирання хоча б раз у два дні: витирати пил, пилососити, мити сантехніку і побутову техніку, дзеркала.
  • Для кожної поверхні свій засіб. Подивившись на покоївку, можна помітити у неї візок з великим арсеналом миючих засобів. Застосування спеціальних складів для кожної поверхні допомагає значно швидше впоратися з прибиранням.
  • Чистка штор. В фіранках скупчується велика кількість пилу, який осідає на поверхнях. Більш того, чисті фіранки надають кімнаті свіжий вигляд. Покоївки в готелях обережно вибивають штори вологим рушником. Якщо є можливість, можете пройтися по ним пароочищувачем раз на два дні.
  • Регулярна зміна постільної білизни. Міняйте його раз у два тижні, періодично періть біле постільна з відбілювачем або перекисом водню. До речі, біле постільна білизна завжди надає кімнаті свіжий і доглянутий вигляд. Тільки стежте, щоб воно не посіріло і не пожовтіло, а залишалося білосніжним.
  • Забиратися в певному порядку. Прибирайте кімнату зверху вниз, справа наліво або в іншому порядку, головне, щоб прибирання йшла плавно і за певним порядком.

Ці прості правила допоможуть вам не витрачати цілий вихідний на прибирання і завжди тримати кімнату в чистоті.