Ліжка з драбинкою: чому американці сплять на трьох матрацах відразу

Багато російські громадяни, які переїжджають на постійне проживання в США, з подивом виявляють, що ліжка в Америці суттєво відрізняються від наших. Американці звикли приділяти велику увагу нічному відпочинку, комфорту і зручності. Тому більшість з них використовує великі ліжка з двома або трьома різними матрацами, при цьому королівське ложе має досить велику висоту, і залазити на нього потрібно в буквальному сенсі з драбинкою.

Стандартна ліжко в США

Ліжко в американців має солідну висоту і розміри. Більшість заможних людей воліють розміри king size, а це означає, що підстава, на який укладається матрац має розміри 2 × 2 метри.

Погодьтеся, на такому ліжку можна з комфортом укласти цілу волейбольну команду. Росіяни, які виїхали на ПМЖ в Америку, дивуються, як можна залишатися близькими подружжю, якщо уві сні вони навіть не можуть дістати один до одного рукою.

Стандартна ліжко у американців складається з:

  • підстави висотою близько 100 см, не має бокових і передньої стінки;
  • нижнього матраца, забезпечує жорсткість;
  • верхнього більш м'якого настилу.

Важливо! У деяких випадках застосовується і третій шар, що забезпечує повний комфорт, він більш тонкий, ніж два інших.

Справедливо відзначити, що подібну ліжко можна зустріти не в кожному будинку. Деякі американці живуть досить скромно і не можуть дозволити собі королівських зручностей.

Чому американці схиблені на матрацах?

У США індустрія матраців надзвичайно розвинена. Це багатомільярдний бізнес, який приносить величезні прибутки власникам. Американцям постійно представляють всі нові й нові продукти, які вони з радістю купують.

Місцевим жителям пропонуються на вибір різні варіанти. М'які, жорсткі, середньої жорсткості, з різними наворотами і наповнювачами. Для російського людини така різноманітність незвично. А американці цілком розбираються у всіх різновидах цього товару і часто набувають відразу кілька матраців, укладаючи їх на одне ліжко.

Важливо! Наскільки доцільно укладати на одну постіль відразу два матраца − один жорсткий, інший м'який − судити тільки американцям, які на них сплять. На думку росіян, які переїхали на ПОСТІЙНЕ проживання в США, це невиправдана і даремна трата грошей.

Але три досить товстих шару суттєво додають висоти і без того чималої ліжку. Існує навіть жарт про те, що людям доводиться використовувати спеціальні драбинки або табуретки, щоб зручно було забиратися на спальне місце. Навряд чи це актуально для людей, а от для домашніх тварин, яким дозволено спати на ліжку разом із господарями, необхідна річ.

Навіщо класти відразу три матраца?

Громадяни Сполучених Штатів Америки дуже схильні до впливу реклами. Виробники запевняють, що для хребта і суглобів необхідний жорсткий каркас. Однак спати на жорсткій поверхні дуже незручно, тому пропонуються різноманітні більш тонкі види матраців, здатні забезпечити комфортний нічний відпочинок.

Таким чином, три шари необхідні:

  • перший, самий об'ємний – для забезпечення жорсткості ложа;
  • другий, менш об'ємний, більш м'який – для зручності відпочинку;
  • третій – тонкий настил на верхній матрац, щоб людині було максимально комфортно спати.

Саме для цього на постіль укладається відразу три шари. Не впевнена, що така конструкція приносить дуже багато користі для хребта, але маркетинг – справа неабияка. Американці дуже довірливі і сліпо вірять рекламним проспектам.

Слід зазначити, що такі «пироги» на своєму ліжку влаштовують далеко не всі американці. Багато хто просто не можуть дозволити собі таку розкіш і задовольняються двома або навіть однією звичайним матрацом.