Чому в США не користуються електрочайниками

Чайник – це один з найпоширеніших приладів у побуті кожної людини. Чайником у сучасному світі нікого не здивуєш, крім американців. Пов'язано це з тим, що в США повністю відмовляються від даного приладу.

Американці не користуються електричними чайниками: причини

Якщо туристу в Америці відвідувати різні місця громадського харчування і просити гарячий чай, то на нього будуть дивитися з подивом. Найпоширеніший напій у США – це кава, а чай американці найбільше люблять пити холодним.

Проте найголовніша причина відмови від використання приладу – це напруга електрики. Сучасні електричні прилади працюють від мережі в 220 вольт, а у США максимальна напруга – 110. Тому звичайний електроприлад використовувати не вийде, а якщо купувати з більш низьким харчуванням, то вода буде нагріватися в 2-3 рази довше, ніж при використанні стандартних аналогів.

Увага! Використання таких приладів для американців не тільки не практично, але й дуже невигідно. Електроенергія в Сполучених Штатах Америки завжди відрізнялася занадто високою вартістю оплати, тому люди намагаються максимально економити.

Чим замінюють в США електричний чайник

Найефективніший спосіб підігріти воду – це використання мікрохвильової печі. Саме вона повністю замінює собою такий прилад в США. Так само підігрівають воду та на газових плитах, в спеціальній каструлі. Спосіб здається дуже дивним і специфічним, але він має високу застосування в США.

Насправді, електрочайники є в будинку кожного другого Американця, просто вони використовують їх вкрай рідко. Зазвичай при приході гостей, або під час проведення святкових заходів, коли необхідно дуже швидко зробити гарячий напій.

Розчинна кава в США так само користується найменшим попитом, так як люди воліють його робити самостійно. Як правило, вони використовують для цього кавоварку, або повністю готують каву в турці.

Як відреагували Австралійці

Вперше цю тему підняли жителі Австралії, коли один з користувачів в соціальних мережах зробив запис, і підняв дискусію про те, що американці не використовують чайники. Громадськість була шокована цим фактом, багато поставилися до інформації скептично.

Але пізніше, коли стали зрозумілі причини відмови від приладів, австралійці зійшлися на думці, що таке рішення цілком виправдане. Резонанс громадськості швидко вщух, і все закінчилося на одній з жартів: «не Дивно, що Трамп переміг».