Холодильник для косметики: примха чи необхідність?

Імениті б'юті-блогери сьогодні на всі лади розхвалюють новий гаджет — міні-холодильник для зберігання косметики. Подумайте, як це зручно, містити сироватки, креми, помади і лаки для нігтів не в шафці у ванній, а в спеціальному холодильному шафі. Його і створили для того, щоб зберігати основні властивості косметики. При цьому пристрої виглядають дуже мило і мають саме різне оформлення.

Своєрідність холодильників для косметики

Деякі жінки, щоб зберегти корисні властивості кремів і сироваток, поміщають їх у звичайний холодильник. Робити так зовсім неправильно, тому що температура зберігання не відповідає зазначеним нормам.

Важливо! Спеціальний контейнер для зберігання косметики дозволить не тільки упорядкувати всю косметику, але й збереже її свіжість протягом всього терміну дії активних компонентів.

Спеціальні холодильні камери використовуються в салонах краси. Адже косметичні засоби повинні обов'язково стояти в прохолодному місці. А звичайний громіздкий агрегат не зовсім доречний у вишуканому інтер'єрі. Але останнім часом з'явилася тенденція використовувати новий гаджет і для домашнього вжитку. Жінки активно купують для себе такі «ящики» і поміщають в них улюблені засоби.

Переваги

Переваг у таких холодильників чимало:

 • Можливість регулювання температурного режиму. Така функція є практично у всіх гаджетах. Можна просто використовувати його як зручне місце для зберігання. А при необхідності знизити температуру до потрібного режиму зберігання.
 • Невеликі розміри. Якщо у жінки трохи косметичних засобів, підійде акуратний прилад з мінімальним обсягом (близько 5 літрів). Для більшої кількості баночок і туб з кремами буде зручний місткий холодильник (максимальний обсяг до 13 літрів).
 • Можливість переміщення. Виробники пропонують стаціонарні прилади, що працюють від мережі. Але для тих, хто багато подорожує, підійдуть переносні моделі. Вони здатні зберігати свіжість кремів в будь-яких умовах при переїздах.
 • Привабливий дизайн. Міні-холодильник може стати не тільки прикрасою салону краси. У звичайній квартирі він також займе гідне місце навіть в самому вишуканому дизайні.

Важливо! Така техніка дозволяє містити всі косметичні засоби в ідеальному порядку і продовжить термін їх служби.

Це дуже важливо для здоров'я шкіри. Кожній жінці, активно користується косметикою, потрібно задуматися про придбання такого приладу для особистого користування. А чоловіки можуть взяти на озброєння ідею подарунка, який напевно сподобається жінкам.

Користь холодильника для косметики

Експерти встановили, що звичне зберігання на полицях у ванній кімнаті або в простому холодильнику негативно впливає на стан кремів. Змінюється їх структура, колір, аромат. Крем не так легко розподіляється по шкірі і лягає щільною плівкою. При грамотному зберіганні з охолодженням проблем із зміною продукту не виникне.

Важливо! Міні-гаджет призначений для зберігання органічних засобів, що мають повністю натуральний склад. А також для продуктів з серії преміум-класу.

Вони містять такі компоненти, як гіалуронова кислота, колаген, ланолін та ін., і мають дуже обмежений термін придатності. Холодильник зробить їх придатними до використання на довгий час.

Як вибрати холодильник для косметики

Зверніть увагу на важливі параметри, які допоможуть зробити правильний вибір:

 • При виборі агрегату потрібно розрахувати його розміри. Слід заздалегідь визначити місце, де він буде знаходитися. А також вибирати модель, найбільш вписується в інтер'єр кімнати.
 • Зверніть увагу на клас енергозбереження. Модель повинна бути економічною.
 • Полиці приладу повинні бути не з пластику, а з протиударного скла. Це набагато екологічніше і виглядає красиво.
 • Вибирайте моделі без функції розморожування. Його система влаштована таким чином, що крапельки конденсату не накопичується всередині камери, а на елементі охолодження. Згодом конденсат вільно випаровується.
 • Є холодильники з вбудованим пультом управління. Так господиня міні-косметички зможе самостійно регулювати температуру всередині контейнера, навіть не відкриваючи дверцята. Ви не будете витрачати настільки важливий для засобів холодне повітря.
 • Просунуті гаджети також можуть бути оснащені вбудованим календарем. Це дає певну зручність. Вдається виставити терміни придатності зберігаються всередині косметичні речовини.
 • Є прилади, які мають не одне, а два відділення, в яких можна виставити різну температуру. Це дозволяє зберігати різні за складом косметичні засоби в більш адаптованих для них умовах.

Чи потрібен такий гаджет сучасній жінці? Безумовно. Якщо є можливість його придбати, зробіть це обов'язково!