Який холодильник обов'язково дарують на весілля в Кореї

Корея − дивовижна і колоритна країна зі своїми звичаями і традиціями, особливостями життя і ведення побуту. А чи знаєте ви, що у корейців в будинку варто відразу два холодильника: один для звичайної їжі, другий спеціально для кімчі? У нас в Росії кращим подарунком на весілля вважаються гроші. У Кореї же холодильник для кімчі є статусним подарунком молодятам, який цінується вище грошового конверта.

Призначення особливого холодильника

Кімчі для корейців − те ж саме, що для нас хліб. Це блюдо ставлять на стіл при кожному прийомі їжі.

Довідка! Кімчі − традиційне корейське гостра страва з квашеної пекінської капусти та інших овочів (редька, зелень молоду редиску, зелену цибулю, м'якоть огірків тощо). Для додання гостроти в нього додають червоний перець, часник і інші спеції.

Раніше, коли спеціальних пристроїв для кімчі не існувало, її поміщали в глиняні судини і зберігали на вулиці в землі або в погребі при необхідній температурі. Далеко від цивілізації, в сільській місцевості, цей спосіб використовують і донині.

Процес приготування квашених овочів досить довгий. Спочатку, щоб почалася засолювання, їх потрібно протримати з сіллю близько двох годин. Коли страва буде додано соус, перед подачею на стіл йому потрібно постояти ще 12 годин. Все це час його необхідно десь зберігати, звідси і необхідність у спеціальному холодильнику.

Особливості холодильника для кімчі

Агрегат для овочів схожий на звичайний і займає досить багато місця. Найчастіше він має розміри 60 на 90 див.

Як молодята відносяться до подарованого пристрою

Цей побутовий прилад буде по-справжньому хорошим подарунком для молодят.

 • По-перше, гостре блюдо споживається корейцями у величезних кількостях. Тому необхідно багато місця для його зберігання в готовому вигляді і на різних етапах приготування.
 • По-друге, квашені овочі володіють специфічним ароматом, який швидко поширюється по звичайного холодильника і вбирається в інші продукти.

Якщо ви збираєтеся на корейську весілля і хочете зробити дійсно гарний подарунок, холодильник для кімчі буде ідеальним варіантом. Молодята будуть просто в захваті від нього!

Своєрідність холодильника для овочів

Побутову техніку для кухні можна придбати в кожному спеціалізованому магазині в Кореї.

Холодильники створені таким чином, щоб в них можна було зберігати кімчі різних видів при необхідному температурному режимі і рівні вологості. При цьому унікальні смаки і запахи не будуть змішуватися між собою.

Кімчі відноситься до ферментованим продуктів. А холодильники, про яких ми говоримо, спеціально створені для їх зберігання.

Важливо! В холодильну камеру поміщено герметизовані пластикові контейнери, які охолоджуються точно так само, як і при знаходженні в землі.

Популярні моделі

Щоб вам було легше зрозуміти, що потрібно від холодильника для кімчі, давайте розглянемо характеристики популярних моделей.

Корейський варіант − DIMCHAE DOE-126SJGV (домашній погріб)

 • Режим дозрівання кімчі.
 • 1 клас енергоспоживання.
 • Точна настройка режимів температури й вологості. Завдяки подвійному датчику, страва у верхній камері не замерзне, а в нижній не прокисне.
 • Розморожування одним дотиком. Лід усувається автоматично при натисканні спеціальної кнопки.
 • Режим зберігання кимчи (у тому числі тривалої).
 • Загальний обсяг 120 літрів.
 • Загальний об'єм для зберігання страв 72,8 літра.
 • Розміри 690 × 580 ×850 мм
 • Вага 42 кг

Це один з небагатьох брендів, що зберегли повністю корейське виробництво. Таку модель можна придбати приблизно за 60 000 рублів.

Інші бренди

Компанія LG Electronics пропонує великий вибір холодильників для кімчі. Причому вони продаються не тільки в Кореї, але і в інших країнах.

Деякі моделі нагадують морозильні ларі, інші − вузькі шафи з великою кількістю відсіків.

При покупці такої побутової техніки також рекомендується звернути увагу на торгові марки LG і Samsung. Вони є найбільш пристосованими до європейського ринку і підійдуть для будь-якої кухні.