Нове слово в науці — мікронавушник

Мікронавушник — це невеликий пристрій, який вставляється всередину вуха і використовується для прихованого прийому мови. Пристрій встановлюється у вушний канал, за формою повторює його і непомітно для інших людей.

Мікронавушники: що це таке

Мікронавушник має конструкцію міні-приймача, який вузьким кінцем розміщується у вусі, а з широкої частини обладнаний відсік для батарейки. Щоб дістати пристрій, на кінці знаходиться волосінь, за яку необхідно зачепитися і дістати його з вуха. Час роботи може становити до 10 годин, з урахуванням моделі.

Для передачі звукового сигналу потрібно смартфон. До нього підключається гарнітура. У комплекті знаходиться індукційна петля у вигляді дроту, який одягається на шию або на зап'ясті.

Довідка! Щоб петля була непомітна, її потрібно сховати під сорочкою або светром. Також для спілкування в комплекті знаходиться мікрофон.

Переваги мікронавушників

Переваги цього пристрою очевидні:

  1. Невелика вартість завдяки простоті виготовлення.
  2. Повна невидимість.

До недоліків можна віднести:

  1. Для посиленого сигналу потрібно потужне магнітне поле, так, після використання обладнання можуть виникнути сильні болі в голові.
  2. Досить габаритна гарнітура помітна на тілі, відповідно, для повної невидимості необхідно одягнутися сильніше.

У чому небезпека мікронавушників

Пристрій торкається лише до краю барабанної перетинки. Це в результаті тривалої взаємодії є причиною її пошкоджень.

Увага! Крім цього, з'являється багато питань стосовно простоти експлуатації обладнання, а точніше – вилучення з вуха.

Просто слуховий канал має S-подібну форму. У центрі проходу знаходиться звуження. Сторонні предмети, що потрапили в це звуження, дістати зможе тільки лікар. Тим більше це відноситься до гладким навушникам.

Людям, які страждають хронічними вушними хворобами, використання цього мініатюрного пристрою категорично заборонено, так як воно може призвести до загострення патології і подальшого утворення гною у вусі. А близьке знаходження обладнання до барабанної перетинки, при її дефекті, зможе привести до провалу навушники всередині вуха. У цьому випадку обов'язково потрібно лікарське втручання.

Тобто, такий показник, як «ціна-якість» під час вибору навушника має важливу роль. Заощадивши один раз на придбання цього пристрою, можна назавжди втратити слух.