Як правильно сушити волосся феном

Феном можна висушити мокре волосся. Особливо це актуально, якщо кудись поспішаєш. Багато хто при цьому вважає, що користуватися феном — шкідливо для здоров'я пасм. Чи це Так? Є ряд факторів, які можуть нашкодити вашим локонам, отже, їх краще уникати. Як правильно сушити волосся феном? Розглянемо ці чинники:

 1. Висока температура. При регулярному використанні гарячого повітря, вони стануть більш ламкими і сухими, втратять свій природний блиск і взагалі можуть випадати. Також краще уникати і дуже сильного струменя.
 2. Не частите з феном. Цю процедуру не варто проводити більше ніж два рази в тиждень.
 3. Не можна сушити тільки що вимите волосся, промокніть шевелюру.

Це основні фактори, які шкодять вашим прядків під час сушіння феном.

Як швидко висушити волосся феном — основні правила

Дуже часто, навіть ті дівчата чи жінки, які зазвичай не визнають використання фена, в екстрених ситуаціях готові на таку процедуру. Важливо знати, як правильно і швидко можна висушити волосся феном. Розглянемо основні етапи:

 1. Як вже відомо, в комбінації з тільки що вимитими локонами фен покаже незадовільний результат. Після миття промокніть рушником. Акуратно, не тріть пасма один про одного, це може призвести до посічених кінчиків.
 2. Промокніть вдруге, взявши інше, сухе рушник.
 3. Нанесіть спеціальний засіб для термозахисту і пінку, не перестарайтеся.
 4. Відстань від голови до фена повинно бути в середньому 30 см. Не варто думати, що чим ближче пристрій до голови, тим швидше ви досягнете потрібного вам результату. Ви тільки спалите волосся. Чим далі пристрій — тим більший обсяг воно просушує.
 5. Для досягнення швидкого результату використовуйте виключно холодне повітря. Перепад температур негативно позначиться на здоров'я вашого волосся.
 6. Постійно прочесывайте пасма, використовуйте пряму щітку. Так волога швидше випарується.
 7. Сушка повинна бути поетапною. Фахівці спочатку просушують нижні пасма, верхні при цьому повинні бути підколене.

Виконавши ці правила, ви витратите на сушку своїх локонів не більше 10-15 хвилин, і вони при цьому анітрохи не постраждають.

Як під час сушіння волосся домогтися обсягу

Ви володарка недостатнього об'ємної шевелюри? Його можна створити власними зусиллями, головне, знати деякі особливості професійних майстрів.

Вам будуть потрібні деякі інструменти — фен і велика кругла щітка, шпилька. Засоби по догляду підготуйте шампунь для додання обсягу, засіб для укладання і лак.

Вам необхідно діяти за таким алгоритмом:

 1. Вимийте волосся з шампунем для додання обсягу.
 2. Кінчики змастіть, використовуючи бальзам або кондиціонер.
 3. Промокніть за допомогою рушника.
 4. Всю масу потрібно буде поділити на сегменти. Приступайте до сушіння з задньої частини. Зберіть інші пасма за допомогою шпильки на маківці.
 5. Кожне пасмо необхідно буде збризнути рідиною для укладки і накрутити її на брашинг. Потік повітря необхідно направляти на прикореневу зону і переводити до кінців. Постійно пересувайте потік повітря, щоб не нашкодити волоссю.
 6. Просушені локони закріпіть за допомогою лаку середньої фіксації. Він не обтяжує локони.
 7. В кінці обдайте волосся холодним повітрям.

Дотримуючись наведеної інструкції ваші волосся завжди будуть доглянутими. Головне, не перестарайтеся, щоб не попалити локони і їх кінчики. Фахівці рекомендують у процесі сушіння робити перерви тривалістю по п'ять хвилин, при цьому волосся краще буде накрити сухою тканиною.

ДОВІДКА. Температуру необхідно збільшувати поступово, щоб не травмувати пасма. Коли дійдете до потрібної вам температури, тримайте її постійно, адже постійні перепади також негативно позначаються на волоссі.

Як сушити волосся, щоб вони не розпушились

Чи знайома вам проблема пухнастість волосся, особливо при вологій погоді? Щоб не бути схожою на кульбабу, варто прислухатися до порад професіоналів.

Для сушіння волосся підготуйте фен, насадки не потрібні. Також обов'язково приготуйте засіб для термозахисту, выпрямляющую шампунь, косметичне масло для волосся. З інструментів заготовте щітку широку, гребінець із широкими зубцями, шпильки.

Алгоритм ваших дій:

 1. Помийте пасма спеціальним шампунем.
 2. Промокніть їх за допомогою рушника.
 3. Розчешіть, використовуйте гребінь.
 4. Нанесіть засіб для теормозащиты.
 5. Розділіть на сегменти і сушіть їх, користуючись феном і щіткою.
 6. В кінці процедури обдайте зачіску холодним повітрям і нанесіть косметичне масло.

Як сушити кучеряве волосся

Власницям кучерявого пасм не так просто впоратися зі своєю шевелюрою, але потрібно пристосовуватися. В першу чергу, такі локони потрібно правильно сушити. Розглянемо, як це робити. Вам будуть потрібні:

 1. Кругла щітка і фен.
 2. Рушник, бажано вафельний.
 3. Спеціальний косметичний засіб для захисту від гарячого повітря.
 4. Пінка для волосся.

Коли все підготовлено і вимиті волосся, можна приступати до їх сушінні. Просушіть їх за допомогою рушники, бажано, щоб воно було злегка теплим.

Коли волога трохи вилучена, необхідно нанести засіб для захисту від гарячого впливу. На наступному етапі, вам буде потрібно взяти трохи пінки. Акуратним рухом струсніть балон, видавіть трохи засобу на долоню і розподіліть по довжині волосся, можна це зробити руками. Не варто наносити багато пінки, інакше ваші локони прядочкі просто склеятся між собою.

Далі, використовуючи фен просушіть свої локони. Справ цього потроху піднімайте їх починаючи від коріння. Накручуйте кожну прядочку на щітку. Для закріплення результату скористайтеся лаком середньої фіксації. Дана категорія кошти не обтяжує зачіску.