Чи варто купувати фотоепілятор

У гонитві за ідеальною зовнішністю дівчини готові на багато чого, та й ринок косметичних послуг постійно зростає і розвивається, пропонуючи своїм споживачам все нові послуги. То ж торкнулося і один з напрямів індустрії краси, що займається проблемою зайвого волосся на тілі. З кожним роком арсенал поповнюється. Найбільш популярними зараз є шугарінг, воскові смужки і крему для депіляції, основними суперниками яких завжди були салонні процедури, такі як лазерна епіляція.

Безумовно, толку від процедур, запропонованих лікарем-косметологом буде більше, так само як і результат зберегтися на досить довгий термін.

Чим фооэплятор відрізняється від інших засобів для депіляції

Але ось що дивно відносно недавно на ринок вийшов абсолютно новий апарат, іменований фотоэпилятором, який за своїми характеристиками можна порівняти з салонними агрегатами, а процедуру при цьому можна провести в домашніх умовах.

Фотоепілятор являє собою косметичний апарат, принцип роботи якого заснований на використанні світла високої частоти. Містяться в волоссі пігменти, що відповідають за колір і структуру, поглинають світлові хвилі, внаслідок чого руйнуються. Негативний процес у волосі після триває і переходить на цибулину, яка, в свою чергу, гине.

Всі інші способи епіляції не впливає на волосяну цибулину, саме тому ефект від таких процедур тримається недовго.

Чи варто купувати фотоепілятор для домашнього використання

Розберемося, кому точно підійде даний апарат:

  • володарки світлої шкіри, але волосся на якій ростуть густі й темні;
  • у тому випадку, якщо у вас немає підвищеного росту волосся, який може бути як спадковим, так і викликаним гормональним збоєм або іншими негативними впливами на організм;
  • якщо ваша шкіра досить щільна, оскільки спалахи можуть залишити опіки на чутливій шкірі.

Крім того, апарат протипоказаний у випадках:

  • вагітності і лактації;
  • наявність на шкірі новоутворень невідомого характеру;
  • наявність шрамів, подряпин або рубців.

Важливо! Будьте обережними у випадку, якщо спостерігається варикозне розширення вен і його передумови у вигляді яскраво вираженої судинної сітки на поверхні шкіри. Краще перестрахуватися і уточнити у фахівця.

Використовувати фотоепілятор в домашніх умовах зовсім неважко, але це займає досить багато часу. Це обумовлено тим, що потужність домашніх приладів менше, ніж салонних. Зроблено це з однією лише метою, щоб не нашкодити споживачам і не викликати опіків. В середньому на зону бікіні може піти до двох годин. Але, у міру того, як волосся стає більш тонкими і менш помітними, тривалість процедури скоротиться в рази. Мабуть, тривалість процедури по часу — єдиний недолік фотоепілятора, а от плюсів досить багато:

  • відсутність подразнень;
  • процедура безболісна, хоча деякі неприємні відчуття можуть спостерігатися;
  • душевний спокій, адже не доведеться віддавати інтимну епіляцію в руки ледь знайомої людини;
  • відносно довгий результат.

Думка фахівців про користь і шкоду фотоепілятора

Зверніть увагу! Слід врахувати, що позбутися від волосся назавжди за допомогою даної процедури не вдасться, процедуру приблизно один-два рази на рік необхідно буде повторювати.

Більшість косметологів і фахівців в області краси все ж сходяться на думці, що даний прилад унікальний і універсальний і його використання будинку цілком розумно і обґрунтовано, але робити це потрібно лише на якісному приладі. Тому не варто економити, оскільки загальна вартість все одно виявиться нижче салонній, а от самі процедури більш комфортними.