Пуф з шини своїми руками

Щоб створити затишок у домі, не потрібно платити гроші. Можна зробити прекрасні речі з підручних матеріалів. Наприклад, виготовити пуфік зі старих автомобільних шин. Це не вимагає багато сил і часу, зате виріб буде радувати довгі роки. Пуф стане в нагоді на дачі, в квартирі або в гаражі.

Матеріали та інструменти, необхідні для створення пуфика з шини

 1. Покришка — 2 шт. Можна спорудити основу з однієї шини, але буде низько. Якщо виріб робиться в дитячу, вистачить 1 штуки.
 2. Дриль — згодитися, щоб просвердлити отвори.
 3. Фанера — товщина повинна бути в межах 3-5 міліметрів. З неї вийде відмінне сидіння. При необхідності рекомендується зробити підстава для пуфа, а верх — відривний, тоді всередину можна складати речі.
 4. Клей меблевий — потрібен для фіксації поролону і матеріалу.
 5. Меблевий степлер — необхідний для закріплення матеріалу.
 6. Поролон — для набивання сидіння.
 7. Відрізок тканини для оббивки вироби. Тканина краще вибрати щільну і декількох кольорів.

Як зробити пуфик з шини своїми руками? Додаткові матеріали:

 • Лобзик блискавка;
 • Петлі для кришки;
 • Саморізи;
 • Болти (дріт).

Інструкція створення пуфика з шини

Фанера вирізається по діаметру покришки. При бажанні можна обробити краї лобзиком. Зверху лягати пінополіуретан і фіксується клеєм (при використанні, ППУ не буде сповзати на краю).

Для естетичності, з тканини робиться чохол для кришки. Викрійка проста: вимірюємо висоту отриманого сидіння і діаметр. З матеріалу вирізаємо дві окружності і стрічку (ширина буде дорівнює висоті, довжина — діаметру). На машинці зшиваємо кола з стрічкою, залишаючи місце для блискавки. Надягаємо чохол на сидіння.

ПОРАДА: можна кришку просто оббити тканиною і закріпити степлером. Тильну сторони верху пуфика рекомендується закрити нетканкой.

Шини скріплюються між собою. Отвори робляться дрилем, скріпити можна болтами або проволокою. Для краси радиться обшити гуму матерією.

ПОРАДА: ще один спосіб заховати покришки — це акуратно обмотати виріб мотузкою, зафіксувавши клеєм. Варіант більше підходить, при одній шині. Якщо колеса два — попередньо їх можна обгорнути ДВП або щільним картоном від коробок.

Щоб зробити пуфик з шини своїми руками, нижню платформу рекомендується обшити (ДСП розбухає від вологи, тканина служить захистом). При бажанні можна закріпити ніжки або ролики. Потім деталь кріпиться до основи на болти або дріт. Кришку з'єднуємо з основою за допомогою петель (буде відкриватися).

Пуф готовий для використання. Творчі особистості можуть витратити ще трохи часу, щоб зробити меблі більш гарною.

Як задекорувати готовий виріб

 1. Необхідно взяти яскраву однотонну тканину декількох кольорів, вирізати з неї квіти чи інші фігури. За допомогою клею закріпити на пуфику.
 2. Беруться старі буси, монетки, плоскі пластикові фігурки і кріпляться клеєм на виріб. Для надійності декор покривається лаком.
 3. Можна пришити симпатичні кишеньки.
 4. Стане в нагоді мереживо, його пришивають поверх основи на однотонний матеріал. Можна нанести на тканину фарбу і зняти мереживо. Також рекомендовано через трафарет нанести будь-які форми.