Розміри пуфика в передпокій

Раніше, коли аристократичне суспільство практикувало бальні танці, пуфи використовували в якості місця перепочинку для активних танцюристів. Умілі майстри дизайну вдосконалювали конструкцію цього предмета, створюючи меблі абсолютно різних форм – від циліндричних до прямокутних. Сьогодні пуф — зручна частина інтер'єру, що поєднує в собі зручність, практичність і малогабаритність, незалежно, де вона знаходиться — у вашій спальній, або в передпокої – вона обов'язково проявить свої якості на ділі.

Пуфи в передпокій – особливості

Пуфик в передпокої – необхідний інструмент, але важливо розуміти, що для зручної прохідності він повинен бути компактним, оскільки найчастіше передпокій – маленьке приміщення, в якому необхідно поєднання зручності і комфорту. На відміну від повнорозмірної стандартних меблів, пуф в передпокої не відрізняється великою висотою – 40-45 сантиметрів. Розміри пуфика в передпокій дозволяють комфортно на ньому розміститися.

Окремо важливо торкнутися особливість сімейства «пуфиковых» – існує величезної кількості форм таких меблів. Крім класичних — кубічних пуфів, існують прямокутні, круглі, трикутні і т. д. Перераховувати список можна вічно, оскільки межі людській фантазії немає межі. Це потрібно враховувати, тому що різні розміри цієї меблів не підходять для різних передпокоїв. Стилістичні особливості необхідно враховувати для того, щоб всі меблі, в тому числі і пуф, відповідали загальній концепції дизайну вашого приміщення. Умовно, існує три типу стилістики:

  1. Класичний. Такий дизайн містить мінімалістичні риси, але при правильному виборі тону можна акцентувати увагу, що додасть приміщенню контрастну атмосферу;
  2. Етнічний. Пуфи оббивають шкірою тварин — корови або поні;
  3. Хай-тек — підкреслює сучасність інтер'єру своїми лініями і візерунками, а в якості оббивки використовується синтетична шкіра.

ВАЖЛИВО. Враховуйте практичні тонкощі експлуатації цієї меблів: на пуфик будуть сідати, швидше за все у верхньому одязі, тому світла оббивка може швидко бруднитися. В якості оббивки повинен використовуватися матеріал, який легко протирати, можливо знімати, щоб прати в машинці.

Види і форми пуфів

Абсолютно кожен будинок – втілення індивідуального підходу до багатьох речей. Але при виборі пуфів за своїм уподобанням складнощів не виникне – вибір великий, адже крім колірних відмінностей, існує багато форм предметів:

  1. Пуфік-квадрат – класичний і найпоширеніший варіант. Він використовується в поєднанні зі столиком – компактно і м'яко, до того ж практично — меблювання такого типу має відкидне сидіння, під яким можна зберігати корисну дрібниця, не захаращуючи шафи і столи. У передпокої такий варіант підійде, якщо є столик, поруч з яким можна залишити пуф;
  2. Циліндричний – «витягнутий барабан». Такий варіант називають швидше універсальним. Він добре згладжує незграбність інтер'єру, надаючи обстановці плавну атмосферу. Такі пуфики можуть бути на коліщатках, для більш зручного пересування.
  3. Пуф, який поєднує функції лавки, а під м'яким сидінням має тумбочки для зберігання речей. Такий тип пуфів практичний і зручний, що зручно поставити в маленькому передпокої, де немає місця для додаткових шаф. Такий варіант має форму витягнутого прямокутника на коротких ніжках.
  4. Трикутної форми, який буде ще більш красиво виглядати в маленькому передпокої, практичний, тому що можна задіяти малоиспользуемую зону – кути.

Розміри пуфів в передпокій

Пуф – меблі зручна і практична, але він не повинен займати багато місця, оскільки його найчастіше використовують, щоб надіти взуття, роздягнутися, що не займає багато часу. Велика висота буде незручною для використання, і, швидше за все, такі меблі буде мішатися.

Враховуючи все вищесказане, можна сміливо заявити, що пуфик – необхідна частина інтер'єру, який зручний у використанні, практична, а також приносить частинку краси і затишку в будинок.