Як називається м'яке крісло

Крісло – вид меблів, призначений для однієї людини часто зі спинкою і підлокітниками. У сучасному світі – популярна офісні меблі. Кожен рік у світі купується 70-100 мільйонів офісних моделей. Матеріали їх створення дуже різноманітні: дерево, ДСП і інші. Крім офісних існує ще багато інших різних видів крісел: масажне ліжко, для курців (з попільничкою на підлокітнику).

Різновиди м'яких крісел

Бінбег – так називається м'яке крісло/стілець, є мішком зі шкіри або тканини, заповнений квасолею, лушпинням гречки, полістиролом або іншого роду наповнювачем. Сьогодні такі «подушки» можуть відрізнятися за формою, дизайном, розмірами і безлічі інших параметрів, наприклад:

Груша є герметичним мішком. Може підлаштовуватися під особливості людського тіла. Чохли для крісла-груші зазвичай роблять зі шкіри, шкірозамінника, велюру та інших тканин.

Футбольний м'яч ідеально підходить для справжніх уболівальників цієї гри. Являє собою мішок сферичної форми діаметром від тридцяти п'яти до ста п'ятнадцяти міліметрів. Є приємним доповненням інтер'єру дитячої кімнати маленького вболівальника.

Подушка – вважається універсальною м'якими меблями, і приймає будь-які форми, будучи втіленням комфорту оригінальності і зручності.

Пуфи – компактні м'які мішки, що відрізняються зручністю і легкістю переміщення. Також пуфи ідеальні в оформленні дитячих кімнат, завдяки своїй безпеці і малою можливістю отримання травми.

Крім варіантів вище оригінально буде виглядати безкаркасні меблі у формі серця, піраміди, квітки або краплі. Безкаркасний варіант — креативне рішення, щоб урізноманітнити офіс або квартиру.

Особливості безкаркасних меблів

Ідея створення такого роду деталі інтер'єру без каркасу з'явилася в Італії порівняно недавно, років сорок тому. Дизайнери змогли перетворити мішки з соломою в оригінальне доповнення будь-якого приміщення.

ВАЖЛИВО! Головною особливістю такої меблів є відсутність будь-яких обмежень на форму крісла. Все залежить від креативності та уяви дизайнерів.

Використовують таку меблі в більшості офісів світу. Її зручність складно порівняти з якоюсь іншою деталлю інтер'єру. Такі крісла дуже люблять в офісах великих компаній, адже це в першу чергу комфорт і зручність.

Безкаркасні варіанти інтер'єру швидко завоювали популярність. Їх часто можна зустріти в кафе, ресторанах і на відкритих майданчиках. А універсальність таких крісел теж є особливістю кидається в очі. Всі види та моделі чудово поєднуються як з молодіжним стилем, так і чудово увійдуть в строгий класичний.

Переваги такої меблів у порівнянні з класичними типами

  • Оригінальність;
  • Доступна вартість;
  • Простий догляд;
  • Легка вага;
  • Універсальний стиль;
  • Різноманітність асортименту;
  • Комфорт;
  • Зручність;
  • Стійкість до вологи, температурі;

Безкаркасні меблі з кожним днем захоплює все більшу частину ринку, бере величезною кількістю приємних особливостей і універсальним дизайном.