Як називається підлогова вішалка для одягу

Перше, з чим стикаються гості, відвідуючи той чи інший будинок, це передпокій. Саме від неї і різних аксесуарів складається перше враження про господаря будинку. Одним з таких аксесуарів є вішалка.

Існує безліч варіантів таких виробів. Найчастіше їх вид залежить від площі передпокою. У маленьких квартирах середини минулого століття, які називали «хрущовками», такі передпокої можуть кріпитися тільки до однієї зі стін.

Сучасні будинки, особливо з вільним плануванням, мають досить місткі передпокої, в них можна поставити цілком пристойне виріб, який не соромно показати гостям.

Як називається підлогова вішалка

Чому важливий цей питання? Для того щоб знайти потрібну річ, необхідно витратити досить багато часу. А ось точну назву шуканого товару значно скоротить час пошуку. Тому знайте, розглянутий варіант меблів називають вбиральні вішалкою.

Уажно пам'ятати! Існує безліч видів конструкцій, і для правильного вибору необхідно дивитися на додаткову інформацію, таку, як матеріал, з якого виготовлено той чи інший елемент виробу, наявність коліщаток.

Якщо говорити про матеріал, з якого виготовляються вироби, то це можуть бути:

  • Поліроване дерево;
  • Пластик;
  • Кований метал.

Назва підлогової вішалки на колесах

досить зручним варіантом підлогової меблів для передпокою, за відгуками багатьох покупців, є гардеробна вішалка на колесах. Так як вона може зручно переміщатися по всій території приміщення, в якому знаходиться. Досить часто сучасні дизайнери спеціально розробляють дизайн приміщень з урахуванням наявності в них таких типів меблів.

І навпаки, виробники аксесуарів виготовляють їх спеціально під певні дизайнерські теми. Тому важливо визначитися, що в передпокої буде первинним. Цілком можливо, що це буде те, що з'явилося в будинку раніше: певний стиль дизайну приміщення або сам аксесуар. Але важливо, щоб стилі збігалися.

Назва костюмних підлогових вішалок

Як називається підлогова вішалка для одягу ще? Окремим типом елементів зберігання одягу є аксесуари для зберігання костюмів. Такий аксесуар має назву «костюмна вішалка». Він призначений для індивідуального користування.

Існують моделі, які в нижній своїй частині мають поличку для взуття, що досить зручно для зберігання комплекту одягу підготовленого до певного дня.

Для створення затишку в передпокої існує багато видів зручних аксесуарів, залишається тільки підібрати той, який підійде по дизайну і сподобається господарю.