Як зробити вішалку для ляльок

Рідко можна зустріти дитину, у якого лише одна іграшка. Сучасні діти мають їх цілі склади, але завдання батьків навчити дітей утримувати це безліч в організованому порядку. Саме так дитина може підготуватися до дорослого життя.

Крім цього дівчинки, як правило, мають досить багато ляльок, починаючи з Барбі, і багатьох інших. На прикладі ведення лялькового господарства можна привчати дитину до дорослого життя. Звичайно, для ляльок можна купити все необхідне в магазині, а можна зробити деякі речі своїми руками.

В останньому варіанті, як вже було сказано, відбувається підготовка до дорослого життя, а з іншого — спільна праця, як казав кіт Матроскін, об'єднує. Саме така робота допоможе дітям і батькам стати ближче і навчитися спільно вирішувати загальні проблеми.

Як зробити вішалки для ляльок своїми руками? Можна просто посадити дитину навпроти себе і зробити самостійно всю роботу. Але від цього тільки батько отримає радість, а дитина навряд чи. Тому необхідно поміркувати, яка робота дитині під силу. А потім доручити її йому.

Все залежить від віку і навичок малюка.

Уажно пам'ятати! Для того щоб ваше чадо отримало радість, йому потрібно доручати таку роботу, яка йому під силу. Наприклад, ви хочете разом з ним виготовити вішалку для ляльок. Робота не найскладніша, але подивимося, що можна зробити самому, а що можна доручити дітям.

Які матеріали та інструменти знадобляться для роботи

Для роботи з виготовлення вішалки для лялькового одягу своїми руками разом з дитиною важливо правильно вибрати матеріал для такої вироби, а також інструмент. Звичайно, багато що залежить від віку дитини, тим не менш, інструмент повинен бути безпечним.

Якщо говорити про матеріали для рукоділля, то він повинен бути досить м'яким і легким в обробці. Можна вибрати різнокольорові металеві скріпки в ПВХ ізоляції. Вони не тільки досить м'які, але і мають гарний колір. Також вони не бояться вогкості і не будуть іржавіти.

З інструментами все набагато простіше. Необхідно мати невеликі плоскогубці і бокорізи для того, щоб при необхідності вкоротити скріпку. Щоб красиво зігнути дріт, добре мати круглі качконоси.

Вибір дизайну вішалок для ляльки

Вибрати дизайн вішалки досить просто. Це саме та робота, яку можна доручити дітям. Для цього можна знайти в інтернеті сайт з виробами і разом з дитиною вибрати той тип вішалки, який вам сподобається.

При цьому важливо цікавитися у нього, чому сподобався той чи інший варіант вироби. Це допоможе йому навчитися самостійно приймати рішення.

Як зібрати виріб

Така робота є досить простою. На початку необхідно взяти скріпку і розігнути її. Потім вирівняти, для того щоб вийшла пряма лінія.

Після цього, в залежності від розміру сукні для ляльок, вигнути нижню полицю плічок. Після цього кінці дроту скрутити разом і зробити на кінці гачок. Залишки дроту відкусити бокорезами. Потім можна запропонувати дітям повторити всі ці операції.

Звичайно вішалки не можуть просто так валятися. Для них необхідний шафа або гардероб, куди можна буде вішати сукні. Це може бути темою наступної вироби.

Таким чином, виготовивши плічка для лялькових суконь, ви не тільки добре провели час разом з дітьми, але й навчили їх багато чому корисному.