Температура гарячої води в кулері

Кулери — це побутове влаштування, яке щільно увійшло в наше життя. З його допомогою швидко і просто можна охолодити і нагріти воду до певної температури. Вони бувають підлогового і настільного виду.

Як працює, нагрівання води в кулері

Сучасний ринок представлений великою різноманітністю обладнання для нагрівання рідини, але більшість з них працює по однотипному принципом. Складається обладнання з:

  1. Бак для розміщення гарячої рідини. Як правило, це ємність від 0,6 до 3 л. Виконаний теплоізолятор, що дозволяє зберігати воду теплою довше, економиться електроенергія.
  2. Нагрівальний елемент. В основному його потужність знаходиться в межах від 400 до 1200 Вт.
  3. Плати, що відповідають за працездатність устаткування.
  4. Два термодатчика. У нижнього температура спрацьовування — 70–86ºС, а ось у верхнього цей показник знаходиться на рівні 92–96ºС.

Коли активується функція нагріву, обладнання починають працювати на її розігрів. Нагрівається вона до того часу, поки не активується верхній датчик. Далі пристрій відключається, і рідина понемножечку буде остигати, але не менш ніж до температури спрацьовування другого, нижнього датчика. Нагрів відбувається всього за 1-2 хвилини, після чого система відключається і простоює близько 10-20 хвилин.

Чим частіше ви будете набирати гарячу воду, чим швидше буде нагріватися наступна партія води.

ВАЖЛИВО. Не варто включати обладнання без встановленого бутлі, це незабаром приведе до виходу з робочого стану нагрівального елемента. Дана поломка не є гарантійним випадком.

Зверніть увагу, що термін експлуатації обладнання впливає і якість використовуваної рідини, своєчасність виконання спеціальних робіт по обслуговуванню.

До якої температури кулер нагріває воду

Яка температура гарячої води в кулері? Як правило, більшість моделей обладнання відключається при розігріві рідини до 92-96 градусів.

ДОВІДКА. Використовуючи звичайний чайник для нагріву води, вона закипає при досягненні температури 100 градусів. Але за фактом її середня температура становить 90-95 градусів.

Що таке функція «турбонагрев»

Сучасні виробники даного обладнання в останні роки стали випускати моделі, які додатково оснащені функцією "турбонагрев". Отже, кулери отримали збільшену потужність. Також вони комплектуються РК дисплеєм і спеціальною кнопкою, щоб була можливість при необхідності увімкнути або вимкнути функцію "турбонагрев".

ДОВІДКА. Звичайні моделі кулерів укомплектовані Тенами потужністю від 400 до 600 Вт, вдосконалені моделі отримали Тени потужністю 700 Вт.

Можна водою з кулера заварювати чай?

Багато хто задається питанням — чи можна заварювати чай очищеної рідини, нагрітої в кулер? Якщо можна, тоді що за біла піна утворюється на поверхні напою?

Можна з упевненістю сказати, що та пінка абсолютно безпечна для здоров'я людини і не свідчить про те, що напій низької якості. У воді присутні розчинені гази, а під час кип'ятіння води, вони випаровуються. Як вже відомо, вода в даному устаткуванні не доводиться до кипіння, а гази виділяються на тому етапі, коли у воду потрапляють чаїнки. Залиште напій настоятися кілька хвилин, і пінка сама собою випарується.

Готувати чай з використанням нагрітої води в кулері можна. Особливо якщо врахувати, що деякі сорти чаю необхідно заварювати водою розігрітій до 90 градусів, тоді це обладнання стане кращою заміною чайника.

Щоб отримувати тільки якісну і чисту питну рідина, необхідно своєчасно проводити обслуговування і чищення обладнання. Будьте пильні, адже деякі види бактерій не гинуть навіть при кип'ятінні води, а розмножуються в водної середовищі дуже швидко.