Як включити холодильник в кулері

Кулери є в багатьох офісах, але не всі знають, як правильно користуватися приладом і включати режим холодильника на ньому. Необхідно слідувати всім рекомендаціям виробника, щоб пристрій працював довше.

Підключення кулера

Що потрібно враховувати перед установкою:

 1. Не можна ставити апарат поряд з опалювальними батареями, або речами, які нагріваються.
 2. Якщо апарат зберігався в холодному місці, або ж його перевозили в зимовий час, перед тим, як підключити його до мережі, його потрібно розпакувати і зберігати кілька годин в кімнаті.
 3. Якщо під час перевезення апарат знаходився в неправильному положенні, його потрібно покласти в правильне положення на добу, перед використанням. Прилади, в яких є компресор слід перевозити у вертикально, оскільки є ризик втрати рідини, що охолоджує воду (фреон).
 4. Не можна наливати в кулер погану воду, ту, що набрана з-під крана або ту, яка містить в собі вуглекислоту.
 5. Рекомендована температура приміщення, де буде знаходитися кулер від 10 до 38 градусів, а вологість менше 10 відсотків.
 6. Кулер повинен знаходитися на відстані 20 см від стіни або інших об'єктів.
 7. Кулер повинен бути закритий від сонця.
 8. Не можна зберігати прилад при негативній температурі. Якщо він деякий час перебував в умовах мороза, його необхідно вимкнути на кілька годин.
 9. Не можна класти під апарат сторонні предмети.
 10. Не рекомендується міняти положення апарата (воно завжди повинно бути вертикальним).
 11. Якщо ви перевозите апарат або зберігати його в приміщенні, яке не опалюється, необхідно попередньо вилити всю рідину, яка знаходиться всередині системи. Всі вимикачі встановлюються у положенні О. Вимкніть його з розетки. Відкрийте крани і спустіть воду. Якщо вона дуже гаряча, почекайте до охолодження. Відкрийте клапан, щоб вода почала зливатися (він розташований на задній стіні кулера, або в центрі панелі, або на краю).

Зверніть увагу! Перед включенням апарату потрібно поставити ємність, наповнену водою.

Включення холодильника в кулері

Якщо поруч з краном гарячої води горить червона лампочка, значить, температура води охолола до 85 градусів, і кулер зараз її нагріває. З такою водою не вийде приготувати хороший чай або каву.

Якщо поруч з краном холодної води горить зелена лампочка, значить, температура води дуже низька, і зараз вона нагрівається до 8 градусів. Якщо ви зараз спробуєте налити воду, вона буде дуже холодною і непридатною для вживання, якщо у людини хворе горло. Для отримання хорошої температури, краще не використовувати кулер кілька разів поспіль. Рекомендується за раз наливати 2 склянки.

Що ще потрібно враховувати перед використанням

 1. Приберіть з ємності наклейку. Якщо цього не зробити, вона потрапить в кран, і доведеться викликати майстра для ремонту. Також доведеться позбавлятися від бруду і мікробів, що потрапили у воду.
 2. Протріть голку водоприймача за допомогою мокрої серветки.
 3. Ємність можна встановлювати тільки вертикально. Встановлюється вона легким натисканням. Не можна бити по ній. Потім потрібно буде почекати, поки в резервуар наллється вода. Це займе кілька хвилин.
 4. Нову бутель не можна брати брудними руками.
 5. Включіть гарячу воду і почекайте, поки піде струмінь. Наберіть близько склянки води (це потрібно для видалення повітря з системи).
 6. Можна підключати кулер до розетки. Якщо ви включили апарат, а система не встигла заповнитися, включиться захист. В такому випадку доведеться звертатися в сервісний центр.
 7. Увімкніть тумблер (він знаходиться на панелі). Якщо спереду включилися 2-3 лампочки, значить, кулер успішно включився, на почав прогрівати воду. Гаряча будуть прогріватися до 95 градусів, холодна до 12. Але перед використанням приладу потрібно почекати, щоб всі лампочки згасли.
 8. Якщо холодильник, встановлений в кулері, не використовувався раніше, потрібно, щоб камера попрацювала пару годин, після цього його можна використовувати.
 9. Для відключення нагріву потрібно обов'язково натиснути вимикач. Не можна висмикувати його з розетки.

Увага! Якщо апарат був вимкнений з розетки, перед повторним включенням має пройти кілька хвилин.