10 підступних предметів, з якими ніколи не буде затишку в домі

Мабуть, затишок в домі − основна мета будь-якої господині. Від цього залежать не тільки відчуття від перебування в приміщенні, але і емоційний стан. Нерідко якісь, здавалося б, незначні, дрібниці здатні повністю порушити відчуття комфорту і геть зіпсувати інтер'єр будинку. Від яких предметів потрібно відмовитися або, навпаки, придбати, щоб домогтися максимального комфорту в рідних стінах?

Відкриті полиці на кухні і скляні дверцята

Якщо ви вчасно наводьте порядок на полицях в кухні, то зазвичай проблем не виникає. Але якщо ваші полиці виглядають, як після побоїща, і у вас завжди не вистачає часу навести на ньому порядок, то краще відмовитися від таких конструкцій, замінивши їх непрозорими матеріалами.

Велике дзеркало у ванній кімнаті

Одна справа, коли дзеркало знаходиться далеко від кранів і душа. У такому разі його неможливо забризкати зубною пастою, молочко для вмивання або милом. Якщо ж ви не плануєте натирати до блиску дзеркальну поверхню щодня, намагайтеся розташовувати над умивальником дзеркало трохи меншого розміру.

Відсутність взуттєвої полиці

Як правило, раскиданная по всьому коридору взуття заважає не тільки пересуватися по квартирі, але і збирає купу сміття і пилу, які благополучно розносяться по інших кімнатах. Наявність на підлозі піску і бруду, які заносяться в будинок на взуття, геть вбиває весь затишок. Щоб виправити ситуацію, придбайте невелику взуттєву полку. Це не тільки звільнить простір, але і дозволить уникнути проблем з брудом.

Білі шпалери в коридорі

Білі шпалери в коридорі − ще одна проблема для візуального сприйняття приміщення. Зазвичай їх дуже легко забруднити тієї ж взуттям, дитячим самокатом або велосипедом, а також брудними сумками. Щоб не піддавати себе щоденного вирішення цієї проблеми, замініть світлі шпалери в коридорі більш темними або будь-яким іншим матеріалом, який можна мити. Це може бути, наприклад, пластик або дерево. У будь-якому разі це краще брудних слідів і розводів.

Відсутність шторки у ванній

Приймати ванну і користуватися душем − абсолютно різні процеси. І це, звичайно ж, зміг відчути той, у кого відсутній шторка у ванній. Під час купання бризки розлітаються по всій кімнаті, потім висихають, а на їх місці виникають негарні білі розводи, які ніяк не додадуть комфорту і затишку в приміщенні.

Великі килими

Часи, коли килим на стіні надавав вітальні затишок, давно пройшли. Зараз у моді мінімалізм і відсутність взагалі яких-небудь покриттів з довгим ворсом. Якщо вам просто необхідно щось постелити на підлогу, придбайте невеликий яскравий килимок, який не зіпсує інтер'єр, а тільки додасть якусь «родзинку».

Посуд з тріщинами і сколами

Погодьтеся, що нікому не сподобається є з тріснутою тарілки або пити чай з кілька разів склеєної чашки. На сьогоднішній день придбати нову посуд цілком доступне будь-якій сім'ї, навіть із середнім доходом.

Відкриті дроти і кабелі

Відкриті дроти, що звисають зі стін, або кабелі, які розташовуються по периметру всього приміщення, не тільки не додають вашому будинку затишку, але і викликають серйозні побоювання. І мова не тільки про короткому замиканні або дефектах самих проводів. Ви можете не помітити перешкоду, спіткнутися і завдати шкоди своєму здоров'ю. Тому, якщо ви хочете не тільки убезпечити себе, але і додати комфорту в будинку, постарайтеся прибрати всі зайві перенесення та зарядні пристрої, а також ізолюйте проводку.

Штучні квіти

Штучні квіти вийшли з моди ще в 90-х роках минулого століття. Якщо не хочете, щоб ваш будинок був схожий на «бабусину» кімнату, поміняйте будь-які штучні букети на живе кімнатна рослина, і ви відразу помітите різницю.

Велика кількість декоративних дрібниць

Статуетки, свічки, фоторамки, вази, сувеніри, дрібні черепашки і кольорові камінчики не тільки створюють відчуття барахолки, але й збирають величезну кількість пилу. Чи варто говорити, що таке «збори» псує навіть саме комфортне приміщення, особливо якщо все це зібрано на одній полиці.

Картини з пазлів

Безсумнівно, будь-яке захоплення повинно бути оцінений по достоїнству, особливо якщо людина досягла в ньому професіоналізму і йому подобається робити те, що він робить. Але, якщо чесно, часи картин з пазлів закінчилися тоді ж, коли і популярність настінних килимів та штучних квітів. Звичайно, ви можете повісити картину у себе в кімнаті, правильно підібравши кольорову гаму рамкии самої картини. Але ось у вітальні, де часто збираються родичі та друзі, від цієї ідеї краще відмовитися.