Чому в американців майже немає натяжних стель

Натяжні стелі стали настільки звичними для росіян, чтоможно припустити, ніби таким способом обробляють стелі скрізь. Все більше число тих, хто вже почав ремонт своєї квартири або тільки задумався над цим питанням, зупиняє свій вибір саме на цьому варіанті. Рідко хто захоплено маже стелю фарбою або з ризиком для життя клеїть нього шпалери. Але не у всьому світі відносяться до натяжних полотен так само, як у нас.

Чим приваблюють натяжні стелі росіян

Такий спосіб обробки має величезну кількість переваг.

  • Стеля, оформлений таким способом, має ідеально рівною поверхнею.
  • Встановлюють його всього за пару годин, при цьому після монтажу немає ні пилу, ні бруду, що особливо цінують замучені послеремонтными прибираннями росіянки.
  • Така стеля ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. І навіть якщо інтер'єр не має назви чи називається «просто злегка подновим кімнату», таку стелю цілком підійде.

  • Величезний вибір відтінків і фактур дозволить втілити найсміливіші ідеї.
  • Можна замовити поверхню з будь-яким малюнком: кішки, природа, міста, геометричні фігури, візерунки і герої мультиків давно стали звичним декором російських квартир. Це можуть бути картинки з каталогу фірми або малюнок з інтернету − лише б якість зображення було відповідним. Картинки не вицвітають на сонці, їм не страшна волога.
  • Такі поверхні можна протирати вологою ганчіркою, але більшість господинь не переймаються такими тонкощами.

Важливо! Полотно не притягує до себе пил і бруд.

Загалом, чудо-стеля виходить. Єдине, що може викликати невдоволення — неекологічність покриття. Але не розпещені натуральними матеріалами росіяни не особливо звертають на це увагу.

Чому в американців не популярний натяжна стеля

А ось в Америці все навпаки. Захоплені здоровим способом життя (поглинаючи при цьому неймовірну кількість фаст-фуду), американці не дуже охоче встановлюють у себе в будинках натяжні покриття.

Що вибирають американці

Жителі іншого континенту воліють використовувати старовинні методи обробки стель − фарбування або побілки. У США Модно використовувати декоративну штукатурку на кшталт «шубки», так і шпалери залишаються в тренді.

Багаті будинки обробляють більш дорогими матеріалами.

Важливо! Натяжній стелі, який обійдеться дорожче звичної фарби і шпалер, але набагато дешевше натурального дерева, за океаном просто не знайшлося місця.

Можливість установки − є!

Вважається, що в Америці існує закон, що забороняє використання натяжної плівки. Але більше уважне вивчення нормативних актів спростовує це. Іноді їх встановлюють.

У Штатах є і спеціалізовані фірми по установці таких стель, ось тільки попит на їх товар дуже обмежений.

Причина відмови

Дві причини можна вважати основними.

Ціна

Вартість таких стель в США не відрізняється особливою демократичністю.

Довідка. Штукатурка для бюджетного сектора в США виявилася набагато більш прийнятним варіантом.

Висока ціна такого варіанту оформлення стелі викликана двома моментами.

  • Велика частина комплектуючих для натяжних стель доставляється в Америку з інших країн. Це підвищує їх вартість.
  • Дорогою є ліцензія на встановлення покриття.

Міф про шкідливість

Зупиняє американців і поширений міф про шкідливість таких стель. Тому вони не поспішають скористатися їх перевагами. Хоча імітації дерев'яних або кам'яних панелей, просочені різноманітними шкідливими хімічними елементами, застосовують охоче.

Просто якось не склалося в США з натяжними стелями...